Göz Makyajı Çağre olun lütfen.. kirpiklerim

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

minnie mouse

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2016
1.557
1.708
31
Selam herkese 👋🏻 Benim kirpiklerim dökülüyor normal de kirpik kökü beyaz olur ya benimki siyah😓 2 senedir yaşıyorum bunu. Görüntümü etkiliyo cildiyeye gittim tahlil yaptı hiç bir şey çıkmadı. saçkıran dedi.. ama başka hiç biyerimde dökülme yok kortizon ilaçları veridi. 3 ay sonra düzeldi. 1 senedir iyiydi şimdi yine oldu göz doktoruna gittim oda kirpik dibi yağlanması dedi. damlalar pomatlar verdi ama yine aynı çıkıyo dökülüyor dipler siyah hayatımda ne duydum ne gördüm çay ve bebek şampuanı deniyorum 😭😭 göz kalemiyle kapatmaya çalışıyorum şimdilik duyan bilen var mı böyle bişey bi fikri olan şimdiden teşekkürler 🙏🏻

Anladığım kadarıyla kökten dökülmüyor kırılıyor ,evet sac kıran olabılir bence ayrıntılı tahlıller yaptırın yani önemsencek birşey

doktorunuza danısın ektırme yapabılırsınız ,yapabılır mısınız sorun

Selam herkese 👋🏻 Benim kirpiklerim dökülüyor normal de kirpik kökü beyaz olur ya benimki siyah😓 2 senedir yaşıyorum bunu. Görüntümü etkiliyo cildiyeye gittim tahlil yaptı hiç bir şey çıkmadı. saçkıran dedi.. ama başka hiç biyerimde dökülme yok kortizon ilaçları veridi. 3 ay sonra düzeldi. 1 senedir iyiydi şimdi yine oldu göz doktoruna gittim oda kirpik dibi yağlanması dedi. damlalar pomatlar verdi ama yine aynı çıkıyo dökülüyor dipler siyah hayatımda ne duydum ne gördüm çay ve bebek şampuanı deniyorum 😭😭 göz kalemiyle kapatmaya çalışıyorum şimdilik duyan bilen var mı böyle bişey bi fikri olan şimdiden teşekkürler 🙏🏻
troidlerle ilgili sorun oalabilir, önce dahiliye, sonrada göz doktoruna gidin...

Nazara inanmazdım ama yaklaşık 2 ay önce bir arkadaşın kirpiklerime yaptığı iltifatlar sonrası resmen kirpiksiz kalmakla burun buruna geldim. Asla kirpik döküntüsü nedir bilmeyen ben, günde iki gözümden de 10 ar tane falan dökülür hale geldim ya elimde ya üstümde ya yanağımda sürekli kirpik döküntülerimi buluyordum. Kimisi kökten, kimisi uçtan kırıldı. Bu süreçte asla göz makyajı yapmadım zaten çok sık da yapmazdım. Tamamen bıraktım ve güvendiğim bir güzellik merkezine keratin bakım yaptırdım. Çok şükür dökülme durdu. Eski hallerine dönüyorlar şimdi. Bu arada 60 günde bir kirpikler yenilenirmiş bilginiz olsun.

Nazara inanmazdım ama yaklaşık 2 ay önce bir arkadaşın kirpiklerime yaptığı iltifatlar sonrası resmen kirpiksiz kalmakla burun buruna geldim. Asla kirpik döküntüsü nedir bilmeyen ben, günde iki gözümden de 10 ar tane falan dökülür hale geldim ya elimde ya üstümde ya yanağımda sürekli kirpik döküntülerimi buluyordum. Kimisi kökten, kimisi uçtan kırıldı. Bu süreçte asla göz makyajı yapmadım zaten çok sık da yapmazdım. Tamamen bıraktım ve güvendiğim bir güzellik merkezine keratin bakım yaptırdım. Çok şükür dökülme durdu. Eski hallerine dönüyorlar şimdi. Bu arada 60 günde bir kirpikler yenilenirmiş bilginiz olsun.
Evrt biliyorum ama benim kirpik kökleriyle alakalı bi sorun var

Evet bi sorun yok 2 kere test yaptırdım sadece d vitamini eksik çıktı
Merhaba. Botoks sülükleriyle kaşların üstüne uygulama yapıyorlar. Bazı göz kusurlarının bu yöntemle iyileştiğini okudum. Eşimde geçmeyen göz kuruluğu vardı. Kaşlarının üzerine 5 tane botoks sülüğü koydular bir klinikte. Bir hafta sonra hiçbir kuruluk şikayeti kalmadı eşimin. Hirudoterapi uygulayan doktor bulabilirseniz mutlaka deneyin derim.

Yazıyı okuyacak herkes için bir uyarı yazmış olayım, kendiniz sülük temin edip uygulamayın. Bulaşıcı hastalık ihtimaline karşı sülüklerin daha önce başka bir insanda kullanılmamış olması gerekiyor. Her sülük cinsi tedavide kullanılamıyor. Sülük satan her yerin güvenilir olmadığını aklınızda tutun lütfen. Güvenilir olmayan uygulayıcılar da kullanılmış sülüklerle hastalık bulaştırabilir size.

İlk defa duyuyorum o konuda bilgim yok ama çok rahatsız oluyorsan ipek kirpik taktırabilirsin canım. Hem daha güzel görünür hemde rahatsız eden görüntüden kurtulursun.

Doktir daha iyi bilir korkutmak istemem lakin sac dibindeki beyaz cikinti sacin yenisinin cikacagini gosterirmis dokulen yerine.eger o beyazlik yoksa siyahsa dokulenin yerinden yenisi cikmazmis.kok öldu demekmis.kirpik icin de gecerli mi bilmem.iyi bir doktora gidin

X