burun ödemi burnu bu kadar genişletir mi? (fotoğraflı)

bende inanılmaz bir kemer vardi ama o da indi baya. su an hala var ama dıştan hic görünmuyor, dokununca hafiften hissediliyor sadece
Evet dokununca hissedilmesi sadece bende zannediyordum ama yine aşırı kavisli olmadı sizin nasıl

merhaba ben 7 Eylül tarihinde burun estetigi ameliyati oldum ve doktoruma özellikle burun ucumu kucultmesini istemiştim -ki ameliyat masasındaki fotoğrafta da göründüğü gibi ince bir burun sırtı ve burun ucu yapmış- fakat burnumun su anki haliyle resimdeki hali bambaşka olduğu için ne kadar küçülebilir ki en fazla diyerek endiselenmeden duramıyorum cunku burnuma dokunduğumda ödemi hissettiğim tek yer burun ucum ama burun sırtım da fotoğraftakinden geniş görünüyor
burun sirtinin da, ucunun da henüz odemli olduğunu ve zamanla kuculup incelecegini duymaya çok ihtiyacım var, sizce küçülür mü?

Ben burnumun ucunu hiç hissetmiyorum 22.günden selamlar, yani hala şiş doktorum bromelaine verdi sabah akşam onu içiyorum aç karnına ödemler için daha faydalı oluyor. en az 3 ay en fazla 6 ay sürer bu dedi şişer iner bazen daha da büyür bazen küçücük olur burun kendini onarıyor dedi

bende inanılmaz bir kemer vardi ama o da indi baya. su an hala var ama dıştan hic görünmuyor, dokununca hafiften hissediliyor sadece
masajlarla mı indi? benim kemer var biraz şiş gibi ama ben ellediğim için hissediyorum dışarıdan bakan biri anlamıyor cok dikkatli bakması lazım? sizin kacıncı ayda nasıl kemer görünümü kayboldu?

masajlarla mı indi? benim kemer var biraz şiş gibi ama ben ellediğim için hissediyorum dışarıdan bakan biri anlamıyor cok dikkatli bakması lazım? sizin kacıncı ayda nasıl kemer görünümü kayboldu?
3. ayda kaybolmuştu galiba ve evet elim surekli kemer olan yerdeydi benim, durmadan masaj yapmaya alistirmistim kendimi.. şu an hiç yok kalmadi

bu arada guncelliyorum arkadaşlar burnumun ucu sağa doğru yamuldu galiba kendi kendine ve 4. ayimdayim hani saka midir bu durum

merhaba ben 7 Eylül tarihinde burun estetigi ameliyati oldum ve doktoruma özellikle burun ucumu kucultmesini istemiştim -ki ameliyat masasındaki fotoğrafta da göründüğü gibi ince bir burun sırtı ve burun ucu yapmış- fakat burnumun su anki haliyle resimdeki hali bambaşka olduğu için ne kadar küçülebilir ki en fazla diyerek endiselenmeden duramıyorum cunku burnuma dokunduğumda ödemi hissettiğim tek yer burun ucum ama burun sırtım da fotoğraftakinden geniş görünüyor
burun sirtinin da, ucunun da henüz odemli olduğunu ve zamanla kuculup incelecegini duymaya çok ihtiyacım var, sizce küçülür mü?
Merhaba benim de burundaki kemer alındı fakat burnun önden incecikti. Su an kaş atasi ve oranın biraz aşağısı çok kalın dokununca ödem değil de kemik gibi böyle kalın kalcak diye çok korkuyorum acaba bana özelden incelmesine dair fotoğraf atar mısınız

Küçülür bence benim ilk zamanlar yukardan gelen genişlik vardı ve sertti şuanda ara ara şiştiğinde genişliyor ama o seviyeye gelmiyor bazen bakıyorum baya azalmış iyi bazen bakıyorum genişlemiş benimde 2 bucuk ay oldu. Senin şuan yan taraflarda da ödem var üstte tenedem var bence
Merhaba benim de burundaki kemer alındı fakat burnun önden incecikti. Su an kaş atasi ve oranın biraz aşağısı çok kalın dokununca ödem değil de kemik gibi böyle kalın kalcak diye çok korkuyorum acaba bana özelden incelmesine dair fotoğraf atar mısınız

Merhaba benim 3. Ayım olacak ilk 1 1 bucuk ay burnum önden hiç küçülmemiş gibiydi eski şeklini çok anımsatıyordu hatta ama iki bucuk aydan sonra ciddi ödem indi deri inceldi tabiki aşırı küçülmedi benim eski burnumda çok kemerliydi ama ilk ay ve 3. Ay arasında baya fark var şuamda burun ucumda hala ödem var ama üstler çok fork etti

Burun ucunu ne kadar genişletir bilmiyorum ama benim ikinci ayım bitti ilk ay çok kabaydı burun sırtım şimdi baya inceldi

Merhaba öesaj atamadım özelden size şuan kaçıncı aydasınız? Benimde önceden kemetli bölgem çok dar ve inceydi şimdi eskisine göre kalın ama o bölge bence iyi duruyor ama burun ucum istediğim gibi küçülmedi biraz daha küm olsun isterdim

endişelensen de yapacak bir şey yok 1 seneden önce revizyon olamıyorsun zaten. en iyisi umut edip beklemen.

Merhaba öesaj atamadım özelden size şuan kaçıncı aydasınız? Benimde önceden kemetli bölgem çok dar ve inceydi şimdi eskisine göre kalın ama o bölge bence iyi duruyor ama burun ucum istediğim gibi küçülmedi biraz daha küm olsun isterdim
Merhaba şimdi atabilirsiniz

X