Burun Estetiği sonrası yüzde ve dudaklarda çökme

Merhabalar burun ameliyatı olalı 20 gün oldu hiç istemediğim halde burun ucum biraz kalkık olmuş burun dudak arası mesafe uzun duruyor üst dudağım öne doğru şiş ve incelmiş gibi gülünce iğrenç görünüyorum gözlerim ayrık yuvarlak ve ifadem değişti elmacık kemiklerim düz gibi duruyor yüzüm öne doğru çıkıntılı ve sarkmış gibi doktor ödemli diyor ama ben dokununca ödem değil kemik hissediyorum maymun kunduz gibi birşeye benzedim çok mutsuzum bu durumları yaşayan var mı desteğe ihtiyacım varr o kadar pişmanım ki Allahtan başka kim güzelleştirebilir ki bizi ve size tavsiyem çok çok güzel yüz hatlarınız yoksa kesinlikle düşünmeyinn
Şuan bende gülüş ile ilgili sorunlar yaşıyorum 20. Günüm olacak gülünce resmen iğrenç oluyorum ve gülerken üst dudakta bi kırılma mı desem ne desem öyle birşeyler oluyor geçiyor mu

Birçok doktor burun ameliyatından sonra dudak dolgusu yapıyor. Çünkü burun dudak mesafesi açıldığı için görüntü tuhaflaşıyor.
Ben de dudak dolgusu yaptırdım, efsane oldu. Ayrıca inanılmaz doğal, kimse de anlamadı ama görüntüm çok iyi oldu
Hangi doktorda yaptırdınız acaba

Şuan bende gülüş ile ilgili sorunlar yaşıyorum 20. Günüm olacak gülünce resmen iğrenç oluyorum ve gülerken üst dudakta bi kırılma mı desem ne desem öyle birşeyler oluyor geçiyor mu
Evet geçiyor benim gülüşüm tam olarak 2 buçuk 3 ay dolduğunda eski haline döndü normalleşti

Merhabalar göz arası mesafenin artması, gözlerin tuhaf pörtlek bakması, gülünce dişlerin gözükmemesi (ki diş hekimiyim benim için çok zor oldu bunu kabullenmek) bunların hepsini ben de yaşamıştım. Burun ucu düşmesin diye depressor septi nasi isimli kası kesiyor bazı doktorlar, bu aynı zamanda üst dudağı konuşurken gülerken yukarı çeken kas. Bu nedenle kaslar kendini yeniden onarana kadar gülüş normale dönmüyor, ödemle de ilgisi vardır ama temel sebep o değil. Bazı hekimlerin dikkat ederseniz hemen ameliyat sonrasındaki videolarında bile üst dudakta böyle bi sıkıntı yok, tamamen teknikle alakalı olduğunu düşünüyorum.
Ameliyat olalı 2 seneden fazla oldu, benim biraz düzelmesi 6 ay, tamamen düzelmesi 2 yılı buldu, iyileşme potansiyeline göre süre fark edecektir ama düzelecektir merak etmeyin.

Merhabalar göz arası mesafenin artması, gözlerin tuhaf pörtlek bakması, gülünce dişlerin gözükmemesi (ki diş hekimiyim benim için çok zor oldu bunu kabullenmek) bunların hepsini ben de yaşamıştım. Burun ucu düşmesin diye depressor septi nasi isimli kası kesiyor bazı doktorlar, bu aynı zamanda üst dudağı konuşurken gülerken yukarı çeken kas. Bu nedenle kaslar kendini yeniden onarana kadar gülüş normale dönmüyor, ödemle de ilgisi vardır ama temel sebep o değil. Bazı hekimlerin dikkat ederseniz hemen ameliyat sonrasındaki videolarında bile üst dudakta böyle bi sıkıntı yok, tamamen teknikle alakalı olduğunu düşünüyorum.
Ameliyat olalı 2 seneden fazla oldu, benim biraz düzelmesi 6 ay, tamamen düzelmesi 2 yılı buldu, iyileşme potansiyeline göre süre fark edecektir ama düzelecektir merak etmeyin.
Peki gözlerin ayrık bakmasını nasıl karşılıyorsunuz mesafe arttı bariz belli 3 buçuk ay oldu 🥹

Benim o şikayetim 1. aydan sonra kayboldu, dudakla ilgili şikayetlerimin geçmesi uzun sürdü. Peki sadece size mi öyle geliyor, siz sormadan çevreden böyle bir dönüş mü aldınız?

bir de şöyle bir durum var, 6. ayda bile burnum düzeldi iyi hoş sanıyorsunuz, ama 2 sene geçtikten sonra geriye dönüp baktığınızda 6. aydaki burnunuz size davul gibi kocaman görünüyor. O yüzden daha çok değişecek hiç merak etmeyin

Kesin olarak söylüyorum Tecrübeyle sabit göz mesafesi düzelmiyor sadece dudak düzeliyor yüzüm içe çöktü yüz kemiklerim belirginleşti Yüz ifadesi tamamen kötü yönde değisti şu an 11.ayım köpekler gibi pismanım
Gerçekten de öyle mi mahvettiniz beni şu an çok araştırdım herkes geçtiğini söylüyo siz hariç 😭😭😭

Söylediğiniz her seyi aynen yaşadım, zaten çok dolgun bir yüzüm yoktu ama ekstra çöktüğü hissettim yüzümün, gözlerim yusyuvarlak, burnum aşırı kalkık, burun deliklerim karsıdan görünür haldeydi. Ben bekleyemeden gidip yüzüme yanaklarıma solgu yaptırdım, ifademe o kadar iyi geldi ki çok az miktarda dolgu kullandık ama o bile yetti. Devam eden süreçte sanki burnum da şeklen oturdu, gözlerimdeki o ifade gitti ama bunları dolguya bağlamıştım ben, belki beklesem yine de düzelecekti. Şimdi memnunum görüntümden,5ay bitti, hala fazla kavisli olduğunu düşünüyorum ama ona yapacak bir şey yok artık :/

Söylediğiniz her seyi aynen yaşadım, zaten çok dolgun bir yüzüm yoktu ama ekstra çöktüğü hissettim yüzümün, gözlerim yusyuvarlak, burnum aşırı kalkık, burun deliklerim karsıdan görünür haldeydi. Ben bekleyemeden gidip yüzüme yanaklarıma solgu yaptırdım, ifademe o kadar iyi geldi ki çok az miktarda dolgu kullandık ama o bile yetti. Devam eden süreçte sanki burnum da şeklen oturdu, gözlerimdeki o ifade gitti ama bunları dolguya bağlamıştım ben, belki beklesem yine de düzelecekti. Şimdi memnunum görüntümden,5ay bitti, hala fazla kavisli olduğunu düşünüyorum ama ona yapacak bir şey yok artık :/
Merhaba özelden fotoğrafınızı atar öısınız

Kesin olarak söylüyorum Tecrübeyle sabit göz mesafesi düzelmiyor sadece dudak düzeliyor yüzüm içe çöktü yüz kemiklerim belirginleşti Yüz ifadesi tamamen kötü yönde değisti şu an 11.ayım köpekler gibi pismanım
Merhaba sizin yorumlarınız okudum burun ameliyatınizdan pismansiniz sanırım nerede ameliyat oldunuz doktorunuz kimdi.fotograf atarmisiniz özelden.

X