Burun çökmesi (fotoğraflı)

ulker726nasirli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2023
4
1
24
2 ay önce burun ameliyatı oldum. Burnumun sağ tarafında çökme var önfen. Ama yanlardan güzel duruyor . 2 ay oldu 6 ay beklemem lazım ödemlerçin dediler sizce geçermi yoksa hep nöylemi kalıcak
75EA8FB6-3C79-423F-95CB-F4D00230E9FD.png
75EA8FB6-3C79-423F-95CB-F4D00230E9FD.png

Eklentiler

• 9136C616-3D5B-4B09-8F05-4E1F3D45E33E.jpeg
    9136C616-3D5B-4B09-8F05-4E1F3D45E33E.jpeg
    91,7 KB · Görüntüleme: 908
Benim de bi taraf şiş bi taraf değil ve zamanla inmeye başladı ama bi tarafı hala daha şiş gecer diye umuyorum

Benim de burun ucumda çökme var yani bence çökme gölgeli duruyor o kısım daha koyu bir renk böyle bir şey yaşayan oldu mu bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

2 ay önce burun ameliyatı oldum. Burnumun sağ tarafında çökme var önfen. Ama yanlardan güzel duruyor . 2 ay oldu 6 ay beklemem lazım ödemlerçin dediler sizce geçermi yoksa hep nöylemi kalıcakEki Görüntüle 3207377 Eki Görüntüle 3207377
Merhaba, evet bir taraf çökük duruyor ama ameliyat sonrası fotoda burun inceliğini bilmediğim için emin olamıyoruz. Nefes almanızda bir zorluk var mı. Bir de ne zaman farkettiniz ilk olarak

2 ay önce burun ameliyatı oldum. Burnumun sağ tarafında çökme var önfen. Ama yanlardan güzel duruyor . 2 ay oldu 6 ay beklemem lazım ödemlerçin dediler sizce geçermi yoksa hep nöylemi kalıcakEki Görüntüle 3207377 Eki Görüntüle 3207377 Mer
2 ay önce burun ameliyatı oldum. Burnumun sağ tarafında çökme var önfen. Ama yanlardan güzel duruyor . 2 ay oldu 6 ay beklemem lazım ödemlerçin dediler sizce geçermi yoksa hep nöylemi kalıcakEki Görüntüle 3207377 Eki Görüntüle 3207377

Merhaba, ayı sorun bende de oldu. 1.ayda aşırı derecede kafaya taktım sürekli muayeneye gittim. Doktor hanım ödem dedi. Şuan 7 ay bitti biraz o görünüm azaldı ama geçmedi. Ben tek tarafa fazla girdiğini , alçının 10 gün kalmasından dolayı da baskıdan çökme yapmış olacağını düşünüyorum. Başka doktora da gittim o kısma 2 kere yapsan %10 kalır dedi. Hergün revizyon doktoru bakıyorum bir taraftanda güvenemeyip vazgeçiyorum. benim burunda fazla dik uzun ayrıca burun kemiği hafiften şiş alın geçişi olan yer. halen sorunlarım geçmedi yani. Ama dikkatli bakınca anlaşılıyor. Kusursuz burun yok deyip teselli de ediyorum kendi kendimi

Şişlik farklı biseydir.Burnunuzda çökme olmuş ne yazık ki.Revizyon için en uygun zaman 1 yıl sonra diyor doktorlar.Yandan attığınız son fotoğrafta çok güzel duruyor aslında.Duzeltilemicek bişey değil.Gecmis olsun.

Şişlik farklı biseydir.Burnunuzda çökme olmuş ne yazık ki.Revizyon için en uygun zaman 1 yıl sonra diyor doktorlar.Yandan attığınız son fotoğrafta çok güzel duruyor aslında.Duzeltilemicek bişey değil.Gecmis olsun.
Sorun, çökmeyi doktor bir türlü kabul etmiyor ödem deyip bekletiyor. benimki halen etmedi mesela bakalım bu ay gideceğim kabul edecek mi çok merak ediyorum. Resmen sağlam burnumu asimetrik burun yaptı. helal olsun

Merhaba, ayı sorun bende de oldu. 1.ayda aşırı derecede kafaya taktım sürekli muayeneye gittim. Doktor hanım ödem dedi. Şuan 7 ay bitti biraz o görünüm azaldı ama geçmedi. Ben tek tarafa fazla girdiğini , alçının 10 gün kalmasından dolayı da baskıdan çökme yapmış olacağını düşünüyorum. Başka doktora da gittim o kısma 2 kere yapsan %10 kalır dedi. Hergün revizyon doktoru bakıyorum bir taraftanda güvenemeyip vazgeçiyorum. benim burunda fazla dik uzun ayrıca burun kemiği hafiften şiş alın geçişi olan yer. halen sorunlarım geçmedi yani. Ama dikkatli bakınca anlaşılıyor. Kusursuz burun yok deyip teselli de ediyorum kendi kendimi
%10 diye yazdığım burun dolgusu

2 ay önce burun ameliyatı oldum. Burnumun sağ tarafında çökme var önfen. Ama yanlardan güzel duruyor . 2 ay oldu 6 ay beklemem lazım ödemlerçin dediler sizce geçermi yoksa hep nöylemi
Merhabalar 1 ay önce bende ameliyat oldum ve alcilar çıkıp odem inince sizin gibi bir durum oluştu sizdeki durum gectimi ilerleyis nasıl oldu banada yardımcı olurmusunuz

Merhabalar 1 ay önce bende ameliyat oldum ve alcilar çıkıp odem inince sizin gibi bir durum oluştu sizdeki durum gectimi ilerleyis nasıl oldu banada yardımcı olurmusunuz

Merhabalar revizyon oldunuz mu peki ne yaptınız?

X