K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Burun ameliyatı

Cok kapsamlı bi konu ya. Sgk karşılıyor ama belirli kısmını. Zaten iki tane isteğim var kemik eğriliği ve kemer için törpü. Başka bi alanda bi doktorun yanında çalışıyorum o bulacak iyi birinide işte ben biraz heycan yaptım.
Devilasyonu devlet karşılar evet. Kemik eğriliği varsa et harici onu da düzeltir doktor. Bu düzeltmeden burnun şekli değişebilir. Bunları karşılar. Ama ekstra bir estetik müdehaleyi karşılamaz devlet.

Forumdan araştırdım ama bulamadım, konum daha çok etkileşim alsın diye buraya konu açmak istedim umarım mune beni banlamaz. 🥺
İstanbulda olup devlet hastanesinde burun ameliyatı olan var mı ?
cerrah araştırıyorum , sgk dan yararlanmak istiyorum.
burun kemiğimde sağa doğru yamulma ve kemerim var.
Öneride bulanabilcekler var mı ?
Arkadasımın arkadasının kardeşi oldu Avrupa yakasında bir devlet hastanesine,aynı gün ameliyat olduk ben ameliyattan çıktığımda çiçek gibiydim o yüzünde bomba patlamış gibi..Çok morluğu ve inanılmaz ağrısı olmuş.Benim ne ağrım ne sızım oldu.Ayrıca burnu istediği gibi olmamış,benim ise kulak burun boğazcı olduğu için nasıl kesip nasıl daraltmasını biliyordu.Ama estetik cerrrahları kbb'cıların aksine öndeki kıkırdak kısmını kesip burunun koku alma duyusunda da azalmasına sebep oluyorlarmış.Estetik cerraha ameliyat olan arkadaşım anlattı

X