burun ameliyatı sonrası kortizon lütfen yardım😒

izmirpkz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
97
9
33
Merhaba arkadaşlar 4 buçuk ay önce burun ameliyatı oldum 3 ay pek sıkıntı olmadı..4 cu ay ödemler azaldıkça burun ucunun üstünde şişlik oluştu burun köküne doğru alt kalın kalıyordu doktor kortizon yaptı ödem oluşmuş doku orası dedi kıkırdakta sıkıntı yok aslında dedi.. bu şekilde birsey yaşayıp düzelen varmı kafama çok taktım gaga burun durumu oluşur diye aşırı korkuyorum 🥺

Bana kaç kere yaptılar o iğneden ama işe yaramadı, tekrar ameliyat oldum başka doktorda

Doktorum sürekli burnumun kalın derili olduğunu iddia ediyordu üstünde et parçası vardı bildiğin, iğne yaptı kaç defa ama hiç işe yaramadı

Benimde ucuna doğru kalın ve kaba bir hal alıyor bana da teklif etti doktor yaptırmadım henüz .. umarım düzelir

Merhaba arkadaşlar 4 buçuk ay önce burun ameliyatı oldum 3 ay pek sıkıntı olmadı..4 cu ay ödemler azaldıkça burun ucunun üstünde şişlik oluştu burun köküne doğru alt kalın kalıyordu doktor kortizon yaptı ödem oluşmuş doku orası dedi kıkırdakta sıkıntı yok aslında dedi.. bu şekilde birsey yaşayıp düzelen varmı kafama çok taktım gaga burun durumu oluşur diye aşırı korkuyorum 🥺
Resim varmı

X