Saç Kesim Şekilleri Bursa'da iyi bir Kuaför Arıyorum!!!

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
sacha kükürtlü artik kent meydanina tasindi! agda icinde nalbant oglunda kaganin arkasinda daha önce kaganda calisan 4 bayan dükkan acmis arkadasim bana tavsiye etmisti

Kızlar haftasonu düğünüm vardı bursada. burdaki yorumlara bakarak hair house kuaföre gittim. normal bir kuaförden çok daha fazla para verdim. Sonuç: Rezillik! Kına için bana 12:30 a randevu verdiler en geç 3 te çıkarsın dediler. Saat tam 18:30 da çıktım. Onlar yüzünden fotoğraf çekimi yapamadık. Bildiğiniz maşalı salık bir model gösterdim tamam dediler başladı benim saçımı toplamaya. Bir de iddilaşmaz mı gçsterdiğiniz saç toplu diye. Sonra düzeltecek diye tiftik tiftik yaptı saçımı. Saçlarım çok gür ve belimden daha uzun yapışık yapışık bir saç yaptılar.

Geldik düğün gününe 9:30 da gittim. 15:30 da kavga dövüş çıktım resmen. Kuaför hakkında genel bilgi vereyim koskoca salonda 2 kişi çalışıyor! Müşteri varsa dışarıdan makyöz falan çağırıyorlar. O da 1 kişi millet sıra bekliyor. Makyaj bitti diyorsun saç için yine 1 kişi! Ve bu arada rabdevusuz gelenleri de geri çevirmiyorlar çok kalabalıklarmış gibi! Kaç kişi saçı yarım halde salonu terketti! Benden sonra gelen geline 15:30 da çıkarsın dediler. Ben 15:30 da çıkarken gelini yeni aldılar. Ve kız fotoğraf çekimini kaçırdı düşünün moral bozukluğunu. Bu arada beni de en geç 13:00 de çıkaracaklarını söylemişlerdi.

He kavga dövüş saçım yapıldı ama ağlaya ağlaya çıktım ne fayda. Bir de çıkarken size kirpik taktık deyip 125 tl daha istediler. 1 kirpiğe ve ben kirpiği kendim götürmüştüm. Kendim getirdim diye itiraz edince 20 tl düşün dediler pişkin pişkin! Bir de üzerine yanımdaki fotoğrafçımın allığını fırçasını ve parlatıcısını alı çekmeceye atmışlar. Pişkin pişkin alınmıştır nereye konulduğunu bilmiyoruz deyip baştan savdılar.

Bunları yazıyorum kimse güvenip gitmesin. 2 gün boyunca sıkıntıdan patladım. Bu arada toplam 725 tl para verdim bunca rezilliğe!

peki ağda için ya da kaş için nereyi tavsiye edersiniz bursa da kızlarrr??:KK34:

Bursa Nilüferde kesinlikle Seyit Kumak kuaföre tavsiye ederim. Saç kesiminde çok iyidir, ağda,makyaj gibi konularda da kardeşi zeynep var. Kesinlikle kurumsal firma gibi çalışan bir yer. Seyit çok ciddi ve işinin ehlidir. Pişman olmazsınız. İzmir Yolunda bankalar caddesinin arkasında Şaypa marketin karşısında yeri de.

benim bursalı hanımlara gidin diye değil sakın gitmeyin diye tavsiyede bulunacağım bir kuaför var nilparktaki zen kuaför saçlarımı mahvetti üstelik o kadar çok para verdimki tek bi kuruşu bile helal etmiyorum o ayrı ama sakın gidipte saçlarınızın yarısını yoldurmayın derim ben

Ben Ertuğrul mahallesinde oturuyorum.Komple ağda,manikür,pedikür,kaş bıyık ve makyaj yapıyorum.Kendi evimde home ofis gibi yani.Hem ekonomik açıdan hem de hijyenik açıdan müşterilerim çok memnun.Saç ile ilgili hizmet vermiyorum.İlgilenenlere duyurulur..

Kızlar haftasonu düğünüm vardı bursada. burdaki yorumlara bakarak hair house kuaföre gittim. normal bir kuaförden çok daha fazla para verdim. Sonuç: Rezillik! Kına için bana 12:30 a randevu verdiler en geç 3 te çıkarsın dediler. Saat tam 18:30 da çıktım. Onlar yüzünden fotoğraf çekimi yapamadık. Bildiğiniz maşalı salık bir model gösterdim tamam dediler başladı benim saçımı toplamaya. Bir de iddilaşmaz mı gçsterdiğiniz saç toplu diye. Sonra düzeltecek diye tiftik tiftik yaptı saçımı. Saçlarım çok gür ve belimden daha uzun yapışık yapışık bir saç yaptılar.

Geldik düğün gününe 9:30 da gittim. 15:30 da kavga dövüş çıktım resmen. Kuaför hakkında genel bilgi vereyim koskoca salonda 2 kişi çalışıyor! Müşteri varsa dışarıdan makyöz falan çağırıyorlar. O da 1 kişi millet sıra bekliyor. Makyaj bitti diyorsun saç için yine 1 kişi! Ve bu arada rabdevusuz gelenleri de geri çevirmiyorlar çok kalabalıklarmış gibi! Kaç kişi saçı yarım halde salonu terketti! Benden sonra gelen geline 15:30 da çıkarsın dediler. Ben 15:30 da çıkarken gelini yeni aldılar. Ve kız fotoğraf çekimini kaçırdı düşünün moral bozukluğunu. Bu arada beni de en geç 13:00 de çıkaracaklarını söylemişlerdi.

He kavga dövüş saçım yapıldı ama ağlaya ağlaya çıktım ne fayda. Bir de çıkarken size kirpik taktık deyip 125 tl daha istediler. 1 kirpiğe ve ben kirpiği kendim götürmüştüm. Kendim getirdim diye itiraz edince 20 tl düşün dediler pişkin pişkin! Bir de üzerine yanımdaki fotoğrafçımın allığını fırçasını ve parlatıcısını alı çekmeceye atmışlar. Pişkin pişkin alınmıştır nereye konulduğunu bilmiyoruz deyip baştan savdılar.

Bunları yazıyorum kimse güvenip gitmesin. 2 gün boyunca sıkıntıdan patladım. Bu arada toplam 725 tl para verdim bunca rezilliğe!

bu olayın benzerini yaşadım randevu alırken gösterilen ilginin zerresi yok gittiğinizde gösterilen model le alakasız modeller yapılması ters davranışlar umursamaz garip tavırlar daha ne sayayım bir kız kardeşim vardı onun düğünü de zehir oldu saçma basit bir model le son dakikaya kadar beklterek başlarından savdılar
şuan herkese tavsiyem mekanin görünüşune aldanmayın memnuniyet alaka daha önemli

Bursa osmagazi şow saç tasarımdan ben çok memnun kaldım saçlarım yıpranmadan harika açıldı ilkay bey iyi bir sanatçı

X