İğneli Epilasyon BURSA Elegance-Pudra hangisi ?

elcinbade

Kalbimiz bir olmuş anlaşılan..
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2014
220
102
Kızlar çok acil iğneli epilasyona başlamak istiyorum canıma tak etti artık. En çok elegance ve pudranın adını duydum bazı kişiler pudrada iz kaldı etti falan yazmışlar. Elegancede henuz oyle bişey okumadım.
Şimdi size sorum hangisini önerirsiniz ? Ve şuanda epilasyona gidenleriniz varsa dk ücreti ne kadar alıyorlar misal bi bacak seansınız ne kadar tuttu falan beni bi aydınlatabilirseniz çok mutlu olacağım :)

elegance yi tavsiye etmiyorum. bende bursada iğneli epilasyon arayışı içindeydim ve forumdan araştırarak eleganceye gittim yüzüme epilasyon yaptı her girdiği iğnede iz kaldı kahverengi özellikle kaş bölgemde. daha önce izmirde yaptırmıştım böyle bi durumla karşılaşmadım :KK43: şu an yeni bir yer arıyorum sizin başlığı gördüm sırf yorum yazayım diye üye oldum

elegance yi tavsiye etmiyorum. bende bursada iğneli epilasyon arayışı içindeydim ve forumdan araştırarak eleganceye gittim yüzüme epilasyon yaptı her girdiği iğnede iz kaldı kahverengi özellikle kaş bölgemde. daha önce izmirde yaptırmıştım böyle bi durumla karşılaşmadım :KK43: şu an yeni bir yer arıyorum sizin başlığı gördüm sırf yorum yazayım diye üye oldum
Sağolun yorumunuz için . Önemli bu iğneli epilasyon konusu iz kaldıktan sonra bir anlamı olmuyor ne yazıkki bende çok kararsız kaldım ya

elegance yi tavsiye etmiyorum. bende bursada iğneli epilasyon arayışı içindeydim ve forumdan araştırarak eleganceye gittim yüzüme epilasyon yaptı her
girdiği iğnede iz kaldı kahverengi özellikle kaş bölgemde. daha önce izmirde yaptırmıştım böyle bi durumla karşılaşmadım :KK43: şu an yeni bir yer arıyorum sizin başlığı gördüm sırf yorum yazayım diye üye oldum

Merhaba bende Elegansa gidiyorum 4 aydir benimde biyik bolgem siyah goz
ukuyo tuylerdenmi izdenki anlamadim siz kac seans gittiniz simddi baska bi yere gidiyomusunuz

Ben bi defa gittim ilk seferinde iz kaldı kaş bölgemde ve nerdeyse bir ay sivilce gibi kızarıklıklarla gezdim. Su an silikleşti iyice lekeler 3-4 ay olmuştur gideli. Benim cildim çok hassas da ondan mı oldu diyeceğim ama daha önce yaptırdım bi sorun olmamıştı. Hala uygun bir yer bulamadım ben :KK43:

Ben bi defa gittim ilk seferinde iz kaldı kaş bölgemde ve nerdeyse bir ay sivilce gibi kızarıklıklarla gezdim. Su an silikleşti iyice lekeler 3-4 ay olmuştur gideli. Benim cildim çok hassas da ondan mı oldu diyeceğim ama daha önce yaptırdım bi sorun olmamıştı. Hala uygun bir yer bulamadım ben :KK43:

Elegance rezil bir yer !!!, ben de burdan tavsiye edildiği için gitmiştim. Şuan elegance dan birinin foruma girip olumlu yorum yaptıgını düşünüyorum.
Yorumu okuyan eşine dostuna söylesin kimse böyle bir hataya düşmesin. Orada iğneli yapan kadının iğneli hakkında hiç bir fikri olmadıgını düşünüyorum.
Ben dilek güzellik salonuna devam ediyordum ve çok memnundum. Epilasyonumu yapan kız hasta oldugu için ve yurtdışına çıkacagım için acil bir durum oldu, buradan elegance'ı okudugumu hatırladım ve oraya gittim. En son iki koltuk altımı 17 dakikada yaptırmıştım dilek güzellik salonunda, dakikası 1,4 liraydı. Elegance'daki kadın bir başladı, her iğneyi sokuşunda bir damla yaş aktı gözümden. O kadar derine sokup, o kadar çok elektrik veriyor ki, akımı içimde hissediyordum resmen. Neden o anda kalkıp gitmedim bilmiyorum, herhalde son günüm oldugu için işim hallolsun diye düşündüm. Sadece bir koltuk altımı 34 dakikada aldı!!! Bir saat boyunca kesintisiz ağladım. Eli o kadar yavaş ki.. Bir de yıllardır yapıyormuş. Yıllardır yapıyorsa demkki bilerek zaman geçsin de para yazsın diye uzatıyor. Rezalet tek kelimeyle. Neden bu kadar yavaş diyorum , "ben bölgeyi inceliyorum, özenerek yapıyorum "diyor utanmadan. Hakkımı helal etmiyorum. O işkencenin dakikasına da 1,8 lira istedi üstelik. Bana olan oldu, çok çok pişmanım. BEŞ PARA ETMEZ, GİTMEYİN, AYNI HATAYA DÜŞMEYİN !!!

merhaba ben safir güzellik salonuna gittim ama hem eli çok yavaş boyun ve biyigim 1 saat surdu hemde uzman olmasina rağmen gozumden yaş geldi biyik bolgemde lütfen beğendiğiniz ve gerçekten bitiren yerin adini soyler misiniz boynumdaki sakal gibi tüyler için gidicem

X