Gelinlik Modelleri bursa' da moda evi ve gelinlikçiler tavsiyeleriniz lütfen

Yukarda arkadaş vermiş gerçi isim vermiyim dedim ama ismi Nermateks modaevi, adam çok acayip bi kişilikti başta yağ bal o biçim, sonra vazgeçince bi kovmadığı kaldı, eşim de ben de çok sinir olmuştuk, hatta eşim başka yerde kazık bile yesek kesinlikle buraya yaptırmayalım dedi o derece:) valla remonayı arkadaşım önermişti bana da sonra da ben evlenecek arkadaşımı, kuzenimi oraya yönlendirdim onlar da çok memnun kaldı, sahibi olan kadın biraz soğuk ama olcak o kadar:)

Bende geçen sene Burak Kaynar ile anlaşmıştım. Kendilerinin Sosyal paylaşım sitesi profilinde gördüğüm bir gelinliği çok beğenmiştim. Arkadaş önerisiyle gittim. O beğendiğim gelinliği kendilerinin yaptığını söylediler. Almanya'da sergilenmiş felan diye balladılar. Neyse ben zaten beğenmiştim. Ama sadece önden ve belden yukarısı gözüküyordu. Ellerinde başka resim olmadığını söylediler. Nasıl o kadar sergi yaparsınız da fotograf çekmeşsiniz orasıda ayrı bir muamma. Benim aklımı bu sorular meşgul ederken, Dediler ki aynısından bir kız daha istedi, senden önce yapılacak. Onu görürsün öyle karar verirsin. Tamam dedim süper olur. Düğünüme iki ay kadar bir süre kaldı bu kızın gelinliği halen dikilmedi. Neyse o haftalarda oyaladılar sonra sadece üst bölümü dikilmiş görmem için getirdiler. Bende bir şoook. Alakası yok ne dantel ne dikiş... Sonra dediler ki sen şu şu yerlere git dantel bak.. Gittim beğendiğim gelinliğin resmini de gösterdim. bana gönderdikleri dantelciler böyle bir danteli arasamda bulamayacağımı söylediler çünkü üç boyutlu gibi değişikti. Hatta gönderdikleri bir dantelcide Burak Kaynardan geliyorsanız biz size dantel bile göstermeyiz, Neden dedim. Burak bey buraya gönderiyor. Siz beğensenizde bizden almıyor bu sizin beğendiğinize uymaz diyor gidiyor başka yerden alıyor.(iki tane dantelci önermişlerdi bana da.)
Gittim dedim böyle olmayacak. Dantel bile bakamadım. Getirdiğiniz gelinlik bambaşka benim güvenim kalmadı. İptal edeceğim dedim. Kınalıkla birlikte anlaşmıştım. Kınalığıda yarıya kadar yapmışlar. Tamam dedim onu alayım ama gelinliği iptal ettim. Anlaştık..
Gelelim sonrasına..
Nermateks modaya gittim dugunume 1,5 ay var. Bunlar tabi son dakkaya kaldığım içinde biraz fiyat bindirdiler. burak kaynarda 1800 TL e anlaştıgım gelinliğe 2000 TL ye anlaştım. Dedim sıkıntı degil yeterki güzel olsun içime sinsin. Burayada başka bir arkadaş aracılıgıyla gitmiştim. Burak kaynar da gördüğüm gelinliğe anlaştım bunlarda üc boyutlu dantelden benzetiriz güzel birşeyler yaparız diye allayıp pulladılar, bir ton yaptıkları şeyleri gösterdiler.
Onlar gerçekten başarılıydı. Beğendim. Ama benim kısmetimden mi bilemiyorum gelinliğim çok güzel olmadı danteli azdı, arkası V yakaydı dantelle askı yaptılar askıların ucundaki danteller sallanıyordu gerie dogru. Gogus kısmı çok düz olmuştu. Yani o gördüğümüz kalıp gibi duran gelinliklerden değildi.. Yinede beğenmiştim. Sıkıntı çıkarmadım yorulmuştum artık gerçekten.. Birde Diken hanım okadar naif ve inceydi ki onun emeklerine birşey söyleyemedim. Kabul ettim. Ayrıca altına aldırdıkları bustiyerede kendim para verdim. 120 TL civarıydı. Herşeyi ticarete dökmüş nermateks.. İnanın birdaha önermem. Orda çalışan hanfendi kusura bakmasın. Son çıkış günü gelinliğimi alacağım;
bana getirmiş boş tül duvak.. bu ne dedim? Zaten sadecik gelinlik yaptınız dedim duvağı dantelli istiyorum dedim.
Meğersem ilk konuşmada bunu belirtmişler. Ama gerçekten böyle birşey hatırlamıyorum. Arada kaynatmış olabilirler çünkü madem böyle birşey var ozaman dantelli olursa fiyatını söyle dimi? bende orda anlaşayım seninle .. Ne demek ya dantelli duvak +150 .. çok ayıpladım son gün artık ağladım. Ve araştırmalarıma göre birçok gelinlikçi bunu yapıyormuş.. Ama narmatekse herşeye ragmen güvenmiştim.. Bunu yapması çok ayıptı. Neyse sonra kadın bedava hazır dantel dikerim dedi. Ben orda ağlıyorum üzülüyorum. O halen kendi derdinde. Sonra eşim geldi. tamam parayla alalım ama yaptığınız ayıp felan dedi kadın sonra güpürlü ücretsiz dikti.. Böyle benimde gelinlik maceram. inşallah başınıza böyle talihsizlikler gelmez.. Hep istediğiniz gibi olur herşey.. Mutlu kalın.. :)

Kizlar benim iki ablam var ikisi de A2 wedding collection da diktirdi. Ikiside cok memenun ve butun tanidiklarimizi orayi tavsiye ettik.islerinde cok profosyonel insanlar.firmalarinda kesinlik hazir,disaridan gelen bedenlerle calismiyorlar.ayriyette korse falanda giydirmiyorlar icine. Cunku sizin bedeninize gore ozel korse hazirlaniyor ve icinize ayrica bisey giymenize gerek kalmiyor.hee bide kizlar 2 bedene kadar kucuk gosteriyoooor :))) ozel dikim isteyenlerin adresi olmali.hersey tamamen orda yapiliyor sorunlar hemen cozuluyor. Satis danismani falan filanda yok bizzat gelinliginizi dikecek olan kisiyle muhattap oluyorsunuz.asla kisatlama yok provalarda sizin istesiginiz dogrultusunda ilerliyorlar.ekstra ekstra ucret cikarma gibi bi huylari yook.bazi firmalar duvaga ekstra cicege ekstra istiyormus sanirim ama burda hersey gelinlik fiyatinin icine dahil.dikis kaliteleri suuper ablamlardan bir tanesi bursadan rizeyeee ustunde gelinlikle gitti geliginde hic bi zarar yok ve 4 gun ust ustte giymesine ragmen. Instagram hesabi : a2_gelinlik bi girip bakmanizi tavsiye ederim.diger firmalar gibi baskalarinin fotolarini degil kendi diktiklerini paylasiyorlaaaar.

Allah' a şükür ben bu tarz aksilikleri başkalarının düğünlerinde giydiğim tuvaletlerde yaşadım, nerdeyse gezmediğim modaevi kalmadı,ahu alnıpak çok pahalı ve artık doymuşlar, çıkan iş verdiğim parayı karşılamadı, burak kaynara hiç uğramadım bile buradaki yorumlardan sonra, neşem den de hiç memnun kalmadım götürdüğüm modelle alakası malesef olamadı, en son roses ta arkadaşımın gelinliği resmen mahvoldu, az iş çooook laf... Bir tanıdığımızın tavsiyesiyle gelinliğimi ve kınalığımı altıparmakta Anses Modaevi ne yaptırdım, çok da memnun kaldım, hem çok profesyonel hem de inanılmaz sıcakkanlılar. Tereddüt etmeden diktirebileceğiniz tek yer, mutlaka karar vermeden uğrayın.

arkadaşlar ben Kır Çiçeğine diktirmiştim ve sonuçtan kesinlikle çok çok memnun kaldım. tek kelime ile ne dediğimi çok net anlıyorlardı ve oyle de yaptılar.

Kızlar benimde düğünüm var yaza ve gelinlik için aklımdaki model belli fakat dönebilecek düzgün bir yer arıyorum. Herkes bizim atölyemiz diyor ama belli bedenlerde hazır gelinliklerı tadilat yapıyorlar. Senin elindeki gelinlik ten vazgeçirmek ve mağazada olan birine yöneltmek ana hedef. Biz dikeriz diyen ve güven veren bir kaç yer var. Hayal Moda Evi güven verdi. Bir yakınımda sünnet annesi kıyafeti diktirmisti. Çok başarılı idi. Bu ise başlamadan önce fikir almak istedim. Bursa Altıparmak Hayal Moda evine yorum var mı?

Kızlar merhaba tekrar, sizlerden yorum gelmedi bende bu gün gittim ve Altiparmak daki Hayal Moda Evi ne gelinlik ile ilgili netleştirdik. Çok güven verdiler kafam rahatladi, başladık bakalım başka oraya diktiren ve diktirmis var mı? Bir olumsuz yorum okudum forumda ama ilgi alaka iyiydi ve güven verdiler. BakAlim sonucu paylaşırım.... birileri yok mu hu huu

Bursa Beyaz Butik
Ben öyle çoğu kadın gibi hiç gelinlik hayali kurmamıştım. Gelinlik bi travmaydı benim için. Kafamda hiç bi model oluşamadı. Ne Pronovias kaldı nede İzmirin en pahalı butikleri hepsine gittim. Pulsuz taşsız simsiz sade bana hitap eden bişey istedim hep. Diktirme riskine giremedim çünkü denemeden diktirmek mantıklı gelmedi hiç. İzmirde yaşıyorum ve izmir ,istanbul,ankarada o kadar çok yeri gezdim ki.
Sonra tam vazgeçtim derken tesadüf eseri Bursa da Beyaz Butik te aradığım şeyi buldum. Mehtap Güler dünya tatlısı bir kadın. Öyle güzel dinliyor anlıyor ki sizi eğer size uygun bir gelinliği varsa çat diye çıkartıyor ve tamam.. Kafa karışıklığı veya ikilem yaşamanızı öyle güzel engelliyor ve rahatlatıyor ki..
Sonuç; Kendim gibi olan bir gelin oldum..

Merhaba arkadaşlar bende dikim yapabilecek güvenilir bir yer arıyorum. Neşem moda evinde karar kılmıştım bugün fakat geçmiş yıllardan bir kaç yorum aklımı karıştırdı. Diktirenler yorum yapabilir mi? Yasa öneri alabilir miyim?

Benim de düğünüm haziranda daha hiç gelinlik bakmadım ama bu ay sonu dolaşip moda evlerine bakmak istiyorumm. Yorumların hepsini okudum çok kararsız kaldım. Abimin eşi ve onun arkadaşı nermatekste gelinliklerini diktirmişti ve memnun kalmışlardı ama burada bazı yorumlar kötü bilemedim ne yapacağım var mi başka memnun kalan önerileri bekliyorum.

Benim de düğünüm haziranda daha hiç gelinlik bakmadım ama bu ay sonu dolaşip moda evlerine bakmak istiyorumm. Yorumların hepsini okudum çok kararsız kaldım. Abimin eşi ve onun arkadaşı nermatekste gelinliklerini diktirmişti ve memnun kalmışlardı ama burada bazı yorumlar kötü bilemedim ne yapacağım var mi başka memnun kalan önerileri bekliyorum.
Yanlış söylemişim arkadaşlar violet moda evine diktirmisler :)))

X