Burclar

Hayır ben size sordum
Buyrun o zaman sizin yerinize ben baktım

Oğlak kadını çok sakin ve ılımlı ruh haline sahip olduğundan kova erkeğini kendine çeker. Kova erkeğini devamlı iyi hissettirir. Kova erkeği de, oğlak kadınıyla birlikte olduğunda aradığı huzuru bulacaktır. Fakat Oğlak kadını Kova erkeğine duygusal yaklaştığında istediği etkiyi sağlayamaz.

Oğlak kadını çok sakin ve ılımlı ruh haline sahip olduğundan kova erkeğini kendine çeker. Kova erkeğini devamlı iyi hissettirir. Kova erkeği de, oğlak kadınıyla birlikte olduğunda aradığı huzuru bulacaktır. Fakat Oğlak kadını Kova erkeğine duygusal yaklaştığında istediği etkiyi sağlayamaz

Oğlak kadını çok sakin ve ılımlı ruh haline sahip olduğundan kova erkeğini kendine çeker. Kova erkeğini devamlı iyi hissettirir. Kova erkeği de, oğlak kadınıyla birlikte olduğunda aradığı huzuru bulacaktır. Fakat Oğlak kadını Kova erkeğine duygusal yaklaştığında istediği etkiyi sağlayamaz.
Of aynısını ne kopyalıyon

Amme hizmeti👏🏻👏🏻👏🏻

Ne gerek vardı da yaptınız bunu? Eli mi yoktu yazsaydı baksaydı. Size hakaret etti şimdi.

Ne gerek vardı da yaptınız bunu? Eli mi yoktu yazsaydı baksaydı. Size hakaret etti şimdi.
Üst üste aynı konulardan açmıştı yorum alamadığı için öyle yazdım bilerek yaptığım bir durum değildi şu an banlanmasına da üzüldüm hakaret edeceğini düşünmedim

Üst üste aynı konulardan açmıştı yorum alamadığı için öyle yazdım bilerek yaptığım bir durum değildi şu an banlanmasına da üzüldüm hakaret edeceğini düşünmedim
Neden üzüldünüz? Bir teşekkür bile etmemiş. Niye kopyalıyon diye anlamsız bir yanıt vermiş, sonra arkanızdan salak demiş. Üzülünür mü buna? Yapmayın sizi harcarlar böyle.

X