Anket Burada haksızlık var mı yok mu?

Haksızlık yapılıyor mu yapılmıyor mu?

• Ankete Katılan
    59
Bana uyarı verilmişti geçen haftalarda

bir üye konuyu alakasız bir boyuta sürükleyecek bir mesaj atmişti
bende sadece "onunla alakası yok" diye cevap vermiştim
o kişi banlanmıştı bana da uyarı vermişler :uhm:

yazdığım "onunla alakası yok"cümlesi için niye uyarı aldım bilmiyorum
ama bi şekilde bende konuya dahil oldugumdan heralde ceza verilmişti

gereksiz bir cezaydı bunu bir haksızlık olarak gördüm ve ankette o şıkkı seçtimşakkıdı
bunu buraya yazmak ne işe yarayacak o da başka bi konusırnaşık şey

Evet bence yapılıyor
Ben ceza aldım hemde çok :tomato:
Hoş birini bilmeden aldım mesajımın içeriğini temizledim diye sonradan öğrendim ki suçmuş kk kanunua göre :bbo:
Ama artık uslandım kimseyle muhatap olmuyom delikafadulden
Hee birde birgün konunun içeriğini saptırmışım ( inş şimdi saptırmadım -tatlicadiarzu-)
hemen bannnnnnn naniknanik
Baktım millet diğer konularda sapıyo sapıyo hatta u dönüşü yapıyo ceza meza yok sadece konu kitleniyor laelaelaelaelae
Neyse yine ban almak istemiyorum :tomato:
Her ne olursa olsun KK yı seviyorum tamammı Şeniz
Heee şunu söylemeden geçmeyeceğim sorunşarımızda çözülüyor hemencik
Ayrıca bir konudan bana bir ceza gelmişti :))) nerdeyse 3 ay eheuheueh dedim adammı öldürdük
Bu ne :))) yazdım hemen kk mesaj yaz bölümüne sonra maile cevap geldi
Bir yanlışlık olmuş sürenizi kaldırdık diye sonra bir baktım açılmış :))
Sevindim sağolsunlar :)))

Son düzenleme:
ben de bazen yapıldığını düşünüyorum açıkçası, bana da mesela herkesin geyik yaptığı bir ortamda konuyu sohbete çevirme cezası gelmişti. hiç anlam veremedim.

Hülyalım "Ayrıca bazı site görevlileri insanı rencide edici şekilde konuşabiliyorlar "İşte bu lafının üzerine ben derim ki evet haklısın bazı görevliler aynen dediğin gibi konuşuyor.Mesela KUZEY "hastamısın" demişti.
Üyelerden saygı bekleniyor ama bizde görevlilerden saygı bekleriz:kahve:

Tabiki saygı karşılıklıdır tatlım...
Sonuçta bizler -KK üyeleri- burda olmasak sadece site sorumlularıyla kk bu kadar gözde bir site olamaz... :1closedeyes:
Kuzey hakkında ise bişi diyemicem cnm ben çünkü öyle bişeye rastlamadım :sm_confused:

ben de ceza aldım ve o kadar zamandır üyeyim, ilk defa başıma böyle birşey geldi ama o kadar üzüldüm ki anlatamam, evet ceza aldığım şeyde bana haksızlık yapıldığını hala düşünüyorum ama sorun değil....çok basit iki satırlık bir cümleydi evet kurallara gerçekten uygun değildi ama zararsızdı ve başlangıcı ben değil, başkaları yapmıştı, ben de tesadüfen girip okudum, iki kelime yazdım çıktım, aklımın ucundan ordan ceza alacağım gelmemişti...merak ediyorum, benim yazdığım cümleyi başlatanlar da ceza aldı mı diye? ama önemli değil aslında, ayrıca düşünüyorum ki burda kurallar olmasaydı, bu kadar rahat edemezdik bu sitede....

Kural tabiki olmalı yoksa bu kadar kişi ile uraşmak çok zor olur... ama yapılan davranışlarda cezalarda adil olmalı...

Bencede adil olunmalı cezalarda zaten cezalar olmasa vıcığı çıkar buranın :))
Dmek istedğim bana bir konu dan dolayı ceza verilirken başka biri benim yaptığımı yapıyor ama ceza almıyor...
Tabi ispik yapmıyorum yapmak istemem :)))
Zaten söylesem :)) yine ban alırım heuehueheu

Benim adim gecmis aciklamam sart oldu. Bir kisi artik mesaj yazilmamasi söylenmesine ragmen 10 larca özel mesaj cekiyor ve hala israrla devam ettiriyorsa ve arasinda bos ve anlamsiz mesajda varsa bunun adi özel mesajlasmayla tacizdir ve bunu yapan kisiyede ben aldigim terbiyeyle sadece hastamisin derim yerimseniben

Kural tabiki olmalı yoksa bu kadar kişi ile uraşmak çok zor olur... ama yapılan davranışlarda cezalarda adil olmalı...

Bencede adil olunmalı cezalarda zaten cezalar olmasa vıcığı çıkar buranın :))
Dmek istedğim bana bir konu dan dolayı ceza verilirken başka biri benim yaptığımı yapıyor ama ceza almıyor...
Tabi ispik yapmıyorum yapmak istemem :)))
Zaten söylesem :)) yine ban alırım heuehueheu

hiç kimse adil olmayan birşeyi onaylamaz tabi ki....sonuçta kurallar olmalı derken adil olunması gerektiği bunun içinde zaten...sonuçta kurallar herkes için konuluyor ve adil olmayan kural, kural olmaktan çıkar...soruya cevabım evet bazen haksızlık olduğunu düşünüyorum ama bu adil olmamaktan mı kaynaklı yoksa insanların kendi hatasını fazla görememesinden mi kaynaklı, yoksa başka üyelerin aldıkları cezaları ve içerikleri bilmediğimiz için sanki herşey bize oluyor gibi düşünmemizden mi kaynaklı bilemiyorum....

Benim adim gecmis aciklamam sart oldu. Bir kisi artik mesaj yazilmamasi söylenmesine ragmen 10 larca özel mesaj cekiyor ve hala israrla devam ettiriyorsa ve arasinda bos ve anlamsiz mesajda varsa bunun adi özel mesajlasmayla tacizdir ve bunu yapan kisiyede ben aldigim terbiyeyle sadece hastamisin derim yerimseniben

msjlaştıklarımız hala özel msjlarda duruyor. Yazmamı istermisin ? Acaba kim devam ettirmiş görelim hı?

çamaşırsuyu doğru söylüyosunda canım
Zaten ben neden ceza aldım diye soruyorum hemen mailime cevap geliyor sağolsunlar açıklayıcı birşekilde anlatıyorlar. Haklıyım verdikleri cezalar doğru bana çünkü kurallara aykırı bir kaç şey yaptım ama demek istediğim başkalrınıda görüyorum kurallara aykırı hareket eden mesela konuyu saptıran bunlar ceza almıyor..
Neyse artık ebn kimsenin etlisini sütlüsüne karışmıyorum isteyen isteğini yapsın artık ben kendime bakarım
yaramazlık yapmıcam inşallah bir daha :))
Bu konuya yorumum bu kadar
the and

Bir de şunu soruyorum size??

Ben ceza aldım ama başkalarıda yapmıştı yada başlatmışdı onlar almadı yada almadı mı ki?Yok canım almamıştır,mod kafayı bana taktı sadece bana verdi gibi cümleleri neye dayanarak kuruyorsunuz?

Hiçbir üye bir diğerinin cezasını göremez,aynı şekilde onunkilerini de başkası göremez..Yani konuda kişileri zevkimize göre seçmiyoruz yapılan işlemlerde sadece kural ihlaline bakılıyor..Konuda kim soruna karışmışsa alıyor..

Burda yazan evet aldım diyen tüm arkadaşların hatta haksızlık yapıldı diyen arkadaşların ceza aldıkları mesajlar zaten elimizde..Hepinizin cezalı mesajlarınızı hatıra olarak sakladık..Sonradan haksızlık var mı yok mu soru işaretlerine bi cevabımız olsun diye..yerimseniben

Mesajlarini silme Düs Adminlerimize ileticem incelensin, o gece yetkimi kullanmadim mesaj yoluyla taciz etmene ama artik boyut degisti, senden sikayetciyim

Konuyuda incelenmek üzere kilitliyorum.

Benden senden şikayetçiyim o zaman kimse kimseye hakaret edemez kuzey yetkili bile olsa

Ayrıca msj yollu taciz mi? Sen bana hastamısın diyorsun bilmem farkındamısın? bu hakaret değil mi?Ben silmicem tabiki msjları duruyor.

msjlaştıklarımız hala özel msjlarda duruyor. Yazmamı istermisin ? Acaba kim devam ettirmiş görelim hı?

Şikayet hakkın var,Kazen'e veya Curly'e şikayet ediver çok kolay..Hem için boşalır hem biz haksızsak ilk ağız bizi uyarır sen sıkma tatlı canını..

X