Tüp Bebek Merkezleri Bülent haydardedeoğlu amh düşüklüğü

Merhabalar bende de çift rahim var. Bana da bu doktoru önerdiler bir de başkentte Erhan şimşek adında bir doktoru . 4 ay önce erken doğum yaptım ve bebeğimi kaybettim . Muayene ücreti 600 TL deniliyor ameliyat ücreti ne kadardır bilen var mı ?

Merhaba Bülent Haydar dedeogluyla ilgili araştırma yapıyordum yorumunuzu okudum , Konya'dan gitmeyi dusunuyordum ama sizin yorumunuzdan sonra kafam karıştı özel degilse rica etsem paylaşabilir misiniz tavsiye etmeme sebebinizi , teşekkürler

Arkadaşlar amh düşğklüğü olanlar mutlaka adana da prof Bülent haydardedeoğluyla görüşsün benim test sonucuma inanmadı tekrar yap asla bu olamaz dedi ve amh 0.3 yerine 0.9 çıktı bekledikçe düşermiş bu hormon. Ve muayeneyle tam değeri söyledi 0.9 çıkacak dedi . Kendisi Türkiye’ye amh yı getirmiş ve amh düşüklüğü asla gebelik engellemez dedi. Beni tüp bebekten çevirdi yapmadı vitamin verdi ve 6 ay daha dene dedi. Sizlere tavsiyem amh testlerine güvenmeyin.
Merhaba yorum yazali çok olmuş ama görüp de cvp verirseniz çok sevinirim.. amh 0.5 ve bende Haydar beye gitmek istiyorum ama on tedavi ile oluyorsa bu durum doktor bey size herhangi bir vitamin takviyesi önerdi mi lütfen yazar mısınız 😊🙏🙏🙏🙏

X