bugün kontrole gidiyorum raporumuda ayarlayacağım:))

sayaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2007
121
0
selam kızlar,

bugün kontrole gidiyorum öğleden sonra oğluşumu göreceğim. aynı zamanda 32. haftama girdiğim için rapor işimi halledeceğim. rpaor alan varmı aranızda kızlar...

canım konun hayırlı olsun. sen açmasan ben açıcaktım. bilgi almak amaçlı. bende rapor yazdırıcam ama nerede yazdırılacagını ve neler lazım oldugunu bilmiyorum açıkçası. oyüzden bu konuda bilgisi olan arkadaslar bizi bilgilendirirse sevinirim.benimde 26aralıkta doluyo 32.haftam. eksik bişey yapıp sonradan açıkta kalmayalım bide dimi?

slm kizlar bn isvicredeyim ve ben hamileyken doktorum kendisi 8ayinda mutlaka bir hamile kadinin rapor almasi gerekiyor dedi,,sizin en dogal hakkiniz oraporu istemek,,ama turkiyede nasil bilemiyorum...sevgiler,saglikli bebisler dogurun ins,allah anali babali buyutsunn,,

Pardon kizlar! Raporu ne icin aliyorsunuz UCAK seyahati falanmi var?

Pardon kizlar! Raporu ne icin aliyorsunuz UCAK seyahati falanmi var?

hayır canım. sigortalı olarak çalışan hamileler 32.haftada sigorta tarafından rapor alıp dogum iznine ayrılmak zorundalar. işte bahsettiğimiz rapor bu rapor. çalışıyorsan doktorundan bilgi al ihmal etme. ama ev hanımıysan strese girmene hiç gerek yok seninle alakalı bir durum değil. hayırlı doğumlar..

X