Bu Son Olsun Filmi Galası Hazal Kaya

dorelame

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2010
81
1
Bu Son Olsun Filmi Galası Hazal Kaya'nın giydiği elbisenin desenini daha önce kimde gördük?Beren Saat'de
Ama sarı ceketine bayıldım doğrusu
$111.jpg $113.jpg

doğru söylüyosun benim omuzlarım geniş değil ondan beğenmiş olabilirim ama canlı renkler de beni çekiyo ondan da olabilir.:126::126:

çocuk gibi hazal kaya hiç hatun havası yok :/

aynen bende ole dusunuyorum guzel gozlerı falan ozellıkle ama ne bılım gozumuz mu alısmıs gore gore ne bırde cocuk havasında bı kurtulamadı hıc bana guzel gelmemeye basladı
ne gıyerse gıysın kadın havası yok sankı

Son düzenleme:
gözle yüzle dudakla bilmem neyle olmuyor ki arkadaşım tamamen duruş ile alakalı.. bu değişmediği sürece hep ya beren çakması yada bir başkasının taklidi olarak anılır..

hep ezik karakter geliyo hazal kaya denildiğinde aklıma böyle
pasif mız mız neden acaba:2:

gözle yüzle dudakla bilmem neyle olmuyor ki arkadaşım tamamen duruş ile alakalı.. bu değişmediği sürece hep ya beren çakması yada bir başkasının taklidi olarak anılır..

cnm hanı guzellıgını kullnamayı bılmıyo amaclı yazdım gozlerını falan gayet kadınsı bı gorunum elde edebılr ama bılmıyo kullnmayı dedıgım gıbı
bırde ben bı programda uyuz oldum ya ne somurtuk bı kızmıs bu dedım hatta ole saf saf oturuyodu anca konusmayıbıle dogru durust yapamadı
hep mı bole yoksa buhranlıbı donemındemıydı bılemıcem :KK52:

Hazal Kaya bacım sahsen aynı atolyede oyunculuk egıtımı aldıgım arkadasımdı..aslında agır bır kızdır,hep annesıyle ama hep,ılkokul cocugu gıbı getırır gotururdu sene 2008 bu arada..ımrenerek bakardım valla,ama bı gıyınrdı tuuh hınt fukarası sanırsın..ozamanlar gencoda oynuyo para ganı tabı..bı pantolon gıyerdı yerlerde les gıbı olmus boy kısa tabı:) ama helal olsun hazala turnayı gozunden vurdu,basarılı kız..agırbaslı...atolyedekı hemen hemen butun arkadaslarım meshur oldu valla ben ne oldum pekı ev hanımı,evde dızı cevırıyorum kocama:)

ben bu beren saatin her halini beğenmek zorundamıyım ya çok güzel maşallah :KK16:
hazal kayanın ceketine gelince evet hoşmuş gerçekten ama bana yakışmaz sanırım :)

X