bu sefer şikayetçi değilim :)

cigdem10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
3
0
hep şikayet edecek değilim. biraz önce güzel bir an yaşadım bunu paylaşmak istedim.

bu sıralar yemek tariflerinde buttermilk adına çok sık rastladım. bunun bir çeşit krema olduğu ve yurt dışında satıldığı yazılıyordu. herkes buttermilk yerine kefir, yoğurt gibi farklı malzemeler kullanıp aynı tadı yakalamaya çalışıyordu.
aklıma SÜTAŞ geldi. sütün her halini üretebildiklerine göre buttermilkde üretebilirler diye düşündüm. web sayfasına girip öneri bölümüne buttermilk üretmeleri önerisinde bulundum.

az önce telefonum çaldı. arayan bayan (şaşkınlıktan olsa gerek telefondaki bayanın ismini malesef unuttum. ) sütaşla ilgili önerim için aradığını söyledi. ben şok oldum. :) önerimi dikkate alırlar diye düşündüm ama bilgi vermek için arayacakları aklıma gelmemişti.
buttermilki sanayi tüketimi(büyük yiyecek üreten firmalar) için ürettiklerini öğrendim. önerimi yöneticilerine ileteceklerini belirtti.

bu kadar ilgili ve özenle çalıştıkları için kendilerini huzurunuzda tebrik ediyorum. :hooray:

Canım ne güzel senin fikrine saygı gösterip sana dönmeleri.Diğer firmalardan da bekleriz.

Sütaş gerçekten çok iyi kızlar. Benim arkadaşımın babası sütaşa süt veriyor o kadar titizlermişki. Süt almaya gelen yetkililer ellerinde makinelerle süte su karıştırıldımı yada karbonat atıldımı mikrop varmı diye kontrol ediyorlarmış eğer köylü hile yapıyorsa ondan birdaha asla süt almıyorlarmı. Sütaş gerçekten süper. Ama arkadaşımın babası enka ve şeker süte de süt vermişler adamlar hiç bişey yapmıyorlarmış, sütü alıp gidiyorlarmış sadece. Aklınızda bulunsun tercihiniz sütaş olsun. :)

X