Bu parfümü bulmam lazım acil

torarikar

Daha yaşanacak çok şey var...
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2017
6.058
7.854
Kızlar, aklıma bir şey geldi. Taa pandemi başlamadan önce avmde bir mağazada gezerken görevli kadın bana bir parfüm önermişti. Lancomenin parfümüydü, bunu çok net hatırlıyorum. Sonra koluma sıktı: Bu çok güzel çok kadınsı bir kokudur dedi. Ben de beğenmiştim. Size nasıl anlatsam, sıcak ve yumuşak bir kokuydu. Şişesi de sanki siyahtı, öyle hatırlıyorum. Bu parfümü bilen var mı??

Kızlar, aklıma bir şey geldi. Taa pandemi başlamadan önce avmde bir mağazada gezerken görevli kadın bana bir parfüm önermişti. Lancomenin parfümüydü, bunu çok net hatırlıyorum. Sonra koluma sıktı: Bu çok güzel çok kadınsı bir kokudur dedi. Ben de beğenmiştim. Size nasıl anlatsam, sıcak ve yumuşak bir kokuydu. Şişesi de sanki siyahtı, öyle hatırlıyorum. Bu parfümü bilen var mı??
Kutusu siyah ise tresor olabilir.

Evet canım baktım o gibi ama yine de koklamadan tam emin olamam. Benim kokladığım parfüm sıcak ve yumuşak kokuluydu. Siz biliyor musunuz tresorun kokusunu? Böyle mi kokuyor?
Bu kokunun hafif olmadigini biliyorum. Kış ve gece kullanımına uygun oldugunu biliyorum. Koku tanimlamak degil de bu sekilde anlatabilirim. Internetten almak gibi bir niyetiniz varsa yapmayin. Sahte cikma olasılığı var. Denediginiz magazadan alin.

X