Mutfak Dekorasyonu Bu Mutfagi nasil kullanisli hale getiririm?

Sade_Bilge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
297
852
Merhaba arkadaslar, yeni bir eve tasindim. Ancak mutfagi o kadar kücük ki, eski evimdeki gibi sigdiracak yer yok.

Mutfagim sadece 2 dolap ve bir cekmece düzeninden ibaret. O kadar erzak vs nereye sigdiracagimi bilemedim. Kiler de yok maalesef. Ancak ayriyettek yemek odasi var.

Nasil birsey yapsam akil verirseniz sevinirim. Bu arada cok fazla bütce ayirmak istemiyorum cünkü kiradayim.

Rengi zaten beni boguyor birde sigamamak ayri dert.

Davlumbazin o hortumu zaten delirtecek beni, en makul nasil adam edebilirim? Erzaklar icin ayri bir dolap mi alsam?

Merhaba arkadaslar, yeni bir eve tasindim. Ancak mutfagi o kadar kücük ki, eski evimdeki gibi sigdiracak yer yok.

Mutfagim sadece 2 dolap ve bir cekmece düzeninden ibaret. O kadar erzak vs nereye sigdiracagimi bilemedim. Kiler de yok maalesef. Ancak ayriyettek yemek odasi var.

Nasil birsey yapsam akil verirseniz sevinirim. Bu arada cok fazla bütce ayirmak istemiyorum cünkü kiradayim.

Rengi zaten beni boguyor birde sigamamak ayri dert.

Davlumbazin o hortumu zaten delirtecek beni, en makul nasil adam edebilirim? Erzaklar icin ayri bir dolap mi alsam?
Benimde mutfak dolaplarım küçük erzaklarım hep dışarıda kalırdı. Mecburen ayrı bir erzak dolabı aldık. Mutfağa pek sığacak gibi durmuyor. Cam balkon varsa oraya bir erzak dolabı alabilirsiniz çok kullanılışlı gerçekten.

Davlumbaz borusu için ise dolap kapağı yaparak kapatabilirsiniz.

Dolap renkleri için de boyamayı önerebilirim. Ben yaptım çokta güzel olmuştu.

Yerinizde olsam konsol gibi yatay degil ama ikeanın cam kapaklı raflı kitaplığı gibi dikey bir dolap alıp yemek odasina koyar mutfakta boş duvar varsa terek ya da raf yada kutu dolap şeklinde ekstra depolama alanı olusturur montajlatirdım.Giderkende söker götürürdüm.Duvarıda boya ile düzeltirsiniz giderken.

X