bu duygudan kurtuamıyorum

burcummm

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mart 2007
98
1
Eşimle 1 yılı doldurmamıza 1 ay var. Eşimi çok seviyorum. Lakin
kıskançlık mı bilmiyorum bana göre bu kıskançlık değil bir tuhaf duygular içindeyim. Beni mahvetti. Sakin olup bunları aşmaya çalışıyorum. Ama hala başaramadım. Ne yapabilirim bu konu da hiç bilmiyorum. Bunlardan kurtulmak istiyorum. Bir kızın ona duygusal olarak ilgili davrandığında eşiminde ilgili davranması beni kahrediyor. Bu basit bir kızmak ya da sinirlenmek değil çok ama çok kötü bir durum. Anlatamıyorum herşey içimde kendim yaşıyorum. Belli etmemeye çalışıyorum. Bir bir hastalık olarak ortaya çıkacak çok korkuyorum. Eşimle konuştum defalarca bu yüzden çok huzursuzluklar yaşandı. Şimdi daha
fazla belli etmemeye çalışıyorum. Yardım edin lütfen ben bu duygulardan kurtukamıyorum.

sevgili burcumm inan ki aynı problemle ben de karsı karşıyayım.ünv mezunu 2 tane yabancı dili ana dili gibi konuşan cok ta güzel bir kız olmama rağmen bende bu duyguyu yaşıyorum ve kendimde özellikle gördüm ki bu kıskanclık degil çok daha başka bir şey.sevgilim bana kendini ispat etmekten ben paranoya yapmaktan bıktım.eğer ki konuşmak(daha detaylı )istersen msn adreesimden bana ulaşabilirsin.

X