bu da benim başarı öyküm

2 yıl ve 55 kilo, gercekten hayran kaldım, azminize hırsıza, ben 10 kiloyu bile veremiyorum, hırs yok cunku, spor yapmaya da hep bahanem var, tebrk ediyorum sizi, grrcekten kilo veremeyen hanimlara (basta ben) en buyuk engel yine kendileri cunku isteynce oluyor goruldugu gibi :)

Görmesem inanmazdım tebrikler,
Klasik olacak ama bir günde neler yiyip içtiğinizi anlatır mısınız?Sevdiğiniz şeylerden hepten mi vazgeçtiniz?

her şey bir anda gelişti. doğumdan sonra veremedim kiloları, hayatımda ilk defa 120 kiloyu görmüştüm.ailem eşim sürekli kilo ver diye telkinlerde bulunuyordu. tabi bu durumdan bende memnun deildim.hastalıklar başlamıştı tansiyon şeker vs.sonunda karar verdim ve spor beslenme proğramıyla 2 yıla yakın sürede 55 kilo verdim. hiç ummuyordum ve zor olanı başardım hiç bir cerrahı işlem görmeden 55 kiloyu verdim.ailemin eşimin desteğiyle.şimdi istediğim kıyafetleri giyiyorum.öz güvenim yerine geldi.umarım benim gibi kilo problemi yaşayan hanımlar en kısa zamanda verirsiniz kilolarınızı.Eki Görüntüle 1351421
süpersin ya .hayran kaldım .tebrikler valla.

Sabah guclu bir kahvalti klasik olucak yumurta tuzsuz zeytin yesillik roka maydanoz tere yarim yagli peynir ve yesilcay.tabiki her gun bu kahvaltiyi yapmadim bir gun omlet bir gun menemen tabi bunlari hem yaglari ve tuzlari azaltarak yedim.bol su ictim yesil cay tukettim.aralarda yagsiz yogurt icine kuru karistirip yedim kuru incir kuru kaysi oglen sebze yemegi sulu yemeklerin taneleri yedim pirinc pilav az bir kasik, bulgur pilavi cok tukettim.aksam tavuklu salata ton balikli salata yaninda corba tukettim.ekmek tam tahilli, cavdar ekmegi ,sabahlari iki dilim bazen aksamlari bir dilim yedim.sevdigim seyleride az az yedim.ya da kendime odul olarak verdim.

Canim once diyet kelimesini kafandan cikar ben artik saglikli beslenicem de.bana en buyuk gazi 120 kilodayken oglum daha kucuktu ve hareketlerim cok kisitliydi nefesim kesiliyordu surekli.oglumla kosturamiyor oynuyamiyordum.her alde en buyuk destegim oglum oldu onunla simdi kosuyor istedigim her turlu hareketi yapiyorum.

Vaov sanki annenin resmi gibi gerçekten tebrik ederim resmen 20 yaş genclesmissin :KK66::KK36:
darısı bizim basimiza

tebrik ediyorum, muhteşem görünüyorsun, sanırım en büyük ödülün de oğlunla dilediğince oynamak olmuş. Umarım bundan sonraki hayatında da dilediğince yaşamaya devam edersin canım

arkadaşlar bende kilo vermek istiyorum bekarım sevgilim var yaza evlenmeyi düşünüyoruz şu an da yaşım 28 ve üstüne iş konusunda kilo önemli gümrük muhafaza ve gardiyanlık düşünüyorum onun için kilo vermem şart boyum 170 kilom ne yazıkkı:KK43:90 her ay altı yedi kilo vermem gerekli en azından yetmiş kilola düşmem gerekli yada yetmiş beş şimdilik ne yapacağım nasıl vereceğim bilemiyorum yaa

Eminem tesekkur ederim evet en buyuk odulum oglumla doyasiya oynamak oldu.asliinda kilo verdikce kisa mesafe yurumelerde bile nefes nefese kalmak yorulmak merdiven cikamamak,ev isi yaptiktan sonra yorulmak,bunlarin hepsi ortadan kayboluyo.artik insanlarin bakis acisi degisiyor.

her şey bir anda gelişti. doğumdan sonra veremedim kiloları, hayatımda ilk defa 120 kiloyu görmüştüm.ailem eşim sürekli kilo ver diye telkinlerde bulunuyordu. tabi bu durumdan bende memnun deildim.hastalıklar başlamıştı tansiyon şeker vs.sonunda karar verdim ve spor beslenme proğramıyla 2 yıla yakın sürede 55 kilo verdim. hiç ummuyordum ve zor olanı başardım hiç bir cerrahı işlem görmeden 55 kiloyu verdim.ailemin eşimin desteğiyle.şimdi istediğim kıyafetleri giyiyorum.öz güvenim yerine geldi.umarım benim gibi kilo problemi yaşayan hanımlar en kısa zamanda verirsiniz kilolarınızı.Eki Görüntüle 1351421
Merhaba,hala verdiğiniz kiloyu koruyor musunuz?

X