Cilt Bakımı Ürünleri Boşnak Kremini duydunuz mu?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

lavantakolonya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2010
44
0
Boşnak kremi diye bir şey duydum bugün arkadaştan, adından da anlaşılacağı gibi o yörede uzun yıllardır yapılıp kullanılıyormuş ama içinde civa varmış ki bunu duyunca tüylerim diken diken oldu.
Amma velakin çok işe yarıyormuş özellikle lekeli bölgelerde.

boşnak değil arnavut kremi yahu:) kulaktan kulağa gidince demek bilgi biraz değişim gösteriyor:)))
nerdende duyuyorsunuz biz arnavutlar söylemeyiz aslında kullandığımızı ama dışarı bilgi sızdıranlar oluyor demek:KK69:
evet canım ben kullanıyorum ve içinde civa var.civa yok denenler orjinal arnavut kremi değildir civasız arnavut kremi olmaz bilginize kandırılmayın bende söylemesi:79::80:

arkadaşlar ben de istiyorum bu kremden temin etmem mümkünmüdür eğer mümkünse zak2009 rumuzlu arkadaşım benimle irtibata geçebilirmisin

arkadaşlar ben de istiyorum bu kremden temin etmem mümkünmüdür eğer mümkünse zak2009 rumuzlu arkadaşım benimle irtibata geçebilirmisin
slm aarkadasım arnavut kremı elımde mvcut makedonyadan gelıyor ev yapımı aklık fondoten sayfasından ınceeleye bılırsınız fıyatıda aklık 50 tl fondoten 30 tl dır

X