Boşanma davası Hts kayırları

Uyapta göremedim ama hattı birden fazla ve farklı operatörlere ait olduğu için geç çıkıyor olabilğr mi bilemiyorum avukata da sordum istedik eklwnir ama çıkmamış dedi yalan söylemez değil mi
Çıkmadı dediyse evet çıkmamıştır.Operatorun yavaşlığı demekki..Dava sürecince vakit var,yeter ki biseyler çıksın geç olsun temiz olsun

Niye yalan söylesin, çıkmadiysa çıkmamistir. Gerekli yerlere talimat yazılmış mi, yazılan talimat tebliğ olmuş mu, talimata cevap verilmediyse tekid yazılmış mi bunlar önemli. Ki dediğim gibi Purpplee Purpplee i duyunca şaşırdım. Bana çok hakim denk geldi, bu ceza davası mi hts kaydı ile ugrasalim avukat hanim diyen.

Niye yalan söylesin, çıkmadiysa çıkmamistir. Gerekli yerlere talimat yazılmış mi, yazılan talimat tebliğ olmuş mu, talimata cevap verilmediyse tekid yazılmış mi bunlar önemli. Ki dediğim gibi Purpplee Purpplee i duyunca şaşırdım. Bana çok hakim denk geldi, bu ceza davası mi hts kaydı ile ugrasalim avukat hanim diyen.
Evet biz son bir yılın telefon arama kayıtlarını istedik, geldi.Avukatim ayrıca GSM nin cgnat ( internet dolaşım) kayıtlarını da istedi fakat ona iki defadır kayıt yok cevabı geliyor.Gecen cuma duruşma vardı, avukat hakime neden kayıtları göndermiyorlar diye sordu,hakim dedi ki ceza dosyası olmayınca bakmıyorlar çünkü bizi yetkili görmüyorlar dedi.Fakat yine üçüncü kez talimatı verdi.Asliye ceza kararı şartı istiyormus GSM operatörleri cevap olarak bazen.Bizde öyle bir şart kosmadilar ama istediğimizi vermiyorlar da..
Bizim hakim sağ olsun kirmiyo vermeseler de istiyoruz diye talimat veriyor.

Bende öyle düşündüm karar duruşması olacak çıkmazsa yine ertelenebilir dedi avukat

X