Borsada Yatırım Yapanlar

edalim2013

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2023
22
13
Fena şekilde borsa yatırımcısı olmuş durumdayım ve ufak birikimlerle devam ediyorum. İncelemeler ve analizler yapmaya çalışıyorum Mesela sabah için birkaç hisse belirledim, içinizde anlayan varsa inceleyebilir fikir verebilir.. bakalım sonucu ne olacak...YTD
#asgyo #oncsm #klser #forte #kımmr #özsub #kontr #skbnk #astor #edata

Dün bu yazdıkların baya düşmüştü. Ben de kuzen tavsiyesi ile az miktarla başladım şimdilik güzel gidiyor. Bi iniyor beş çıkıyor, on düşüyor iki çıkıyor.. :KK70: En güzel yanları temettü vermeleri. Froto çok pahalı ya gönlüm ondan yanaydı ama çok alamıyorum. Birde kırmızıyı gördüğümde yani %3, 4 düşüşü görünce alıyorum genelde yeşildeyse almıyorum. Hayırlı kazançlar dilerim.

Dün Kont Astor +5-6 larda kapattı.. Aynen öyle gözüne kestirdiğin kağıtlar için kırmızıyı bekleyerek alım fırsatını değerlendirmek lazım. Ford daha yolu var inişli çıkışlı 1500 leri görür. Sizede hayırlı kazançlar..

İmam oğlu ceza kararı açıklandığı gün düşüşe geçti 100 lot var di Allah'a şükür 3 gündür iyi oldu

Aynen 2 gündür iyi yükseldi bugün az düştü. Keşke altlarda azar azar alarak maliyet düşürseymişsin. Ozaman şimdi karda olurdun. Ama nasip işte.

merhaba ebn de 6 aydır borsadayım, eğlenceli geliyor. borsa ile ilgili takip ettiğiniz birileri var mı, borsa ile ilgili muhabbet etmek isterim
Merhaba tabiki farkli uygulamalardan takip ettiklerim var buradan olmaz ama özelden yapabilirim.. karşılıklı değerlendirmeler de yaparız:)

Bugün neden böyle düştü borsa, pandemi diyenler var. Faiz beklentisi diyenler var anlamadım..

X