borç + birikim

beş tane kredim var iki tane okuyan çocugum var fikirlerinize ihtiyacım var
borç öderken birikim yapmak derdindeyim aylık bin liralık bir kredim var eger yapabilirsem fazla ödeme yaparak kapatıp tekrar kredi çekip altına yatırım yapayım diyorum sizler ne dersiniz hanımlar

Aylık ne kadar alıyorsunuz askeri ücret mi ev sizin mi kiramı

borç öderken birikim yapmak derdindeyim aylık bin liralık bir kredim var eger yapabilirsem fazla ödeme yaparak kapatıp tekrar kredi çekip altına yatırım yapayım diyorum sizler ne dersiniz hanımlar

fazla odeme yapıp kredı kapatma fıkrı artık mantıklı degıl

o fazla odeme yapacagım parayı baska seye baglarım ben, nıye borca baglayım

fazla odeme yapıp kredı kapatma fıkrı artık mantıklı degıl

o fazla odeme yapacagım parayı baska seye baglarım ben, nıye borca baglayım
mesela altına baglasam mantıklı olur mu sizce çünkü ben diğer yatırım işlerinde anlamam kar yapayım derken zarar ederim

Simdiki zamanda krediyi kapatma mantikli degil. Aylik olarak odeme yapmak zorlamiyorsa elinizdeki butceden altin alabilirsiniz. Hem kredi cekip altin almakta mantikli bir hareket olmaz su zamanda. Kredi fazileri yuksekken altin kar getirmeyebilir.

Simdiki zamanda krediyi kapatma mantikli degil. Aylik olarak odeme yapmak zorlamiyorsa elinizdeki butceden altin alabilirsiniz. Hem kredi cekip altin almakta mantikli bir hareket olmaz su zamanda. Kredi fazileri yuksekken altin kar getirmeyebilir.
Ben maaş müşterisi olduğum bankadan çektim faiz diğer bankalara oranla daha düşük oldu hemde kredi bitene kadar aldığım altın baya eklemiş olucak üstüne diye düşünerek böyle bir şeye giriştim açıkçası aylık ödeme ucu ucuna geliyor o yüzden birikim yapamam ayrica ileriyide düşünmem lazım çünkü kurban geliyor onun parasını biriktirmem lazım çocukların okulu içinde şimdiden kenara bir şeyler koyayım ki zamanı geldiğinde zorlanmayim dedim

X