Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Boncuk kaynak mi ? Yarım ay çıt çıt mi ??

tse

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2015
1.374
1.266
36
Sacimi yaptırmak istiyorum da boncuk kaynak mi ? Yoksa cit cit yarım ay mi çıkarılabilir? Zarar verir mi boncuk kaynak gerçi bakımı filan olucak ama rahatsız eder mi degisiklik istiyorum ya ? Up uzun istiyorum

Yarım ay çıt çıt kesinlikle. Boncuk uzayınca kötü duruyor ve çöpe atıyorsun, yarım ayı daha çok kullanırsın.

• Beğen
Reactions: tse
İkisini de kullandım, yarım ay kaynağı üç seneye yakın kullanıp tekrar boncuğa geçtim. Yarım ay yani perde kaynak daha tercih edilir ama kalın bir parça olduğundan çabuk kayıp düşüyor. Çıt çıt daha kullanışlı gelmeye başladı bana artık.

Bu arada kendi saçınıza düzenli bakım yaparsanız kaynak pişmanlık olmaz.

ikisini de kullandım. kaynak için saç kremı falan kullanmayacaksın kayma yapıyor
ve sırtustu rahat yatamıyorsun :=)
cıkartmayı dusundugun zamansa sacların yıpranmıs berbat bı halde oluyor.
çıt çıt kullan

Kaynak kullandım. Tavsiye etmem. Saçi çok yıpratıyor. 4 yıl oldu çıkartalı,saclarım yeni yeni toparlanıyor. Kullanımıda kolay değil ayrıca,dakikalarca kuruturdum ki diplerim dolasmasın diye. Çıt çıt derim illaki kullanacaksanız.

Ben yarım ay kullandım ama şimdi kaynak yaptırcam çünkü saçlarımı çok koşa kestirip pişman oldum şimdi bi tane var elimde 152 gr, gerçek saç boyanabilir isteğe göre hiç boyatmadım ben gerçi ama 7tona kadar açılabiliyor, satmak istiyorum ilgilenen varsa bana ulaşsın

X