bomba denilen kilo aldırıcı hakkında fikri olan varmı?

gazeldustubaglara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2012
10.411
2.198
arkadaşlar direkt konuya gireceğim, bomba denilen bir kilo aldırıcı varmış diye duyuyoruz. aktarlarda satılıyormuş galiba. kullanıp kilo alan çokmuş. ne düşünüyorsunuz varmı fikri olan, yan etkisi varmıdır, cidden işe yarar mı,..
yiyip içip her türlü şeyi deneyen, protein karbonhidrat tozları kullanan biri olarak pek bi sonuç alamadım. geçici birkaç kilo aldırdı sadece.
bu bomba denilen ek hakkında bildiklerinizi yazarsanız sevinirim...

arkadaşlar direkt konuya gireceğim, bomba denilen bir kilo aldırıcı varmış diye duyuyoruz. aktarlarda satılıyormuş galiba. kullanıp kilo alan çokmuş. ne düşünüyorsunuz varmı fikri olan, yan etkisi varmıdır, cidden işe yarar mı,..
yiyip içip her türlü şeyi deneyen, protein karbonhidrat tozları kullanan biri olarak pek bi sonuç alamadım. geçici birkaç kilo aldırdı sadece.
bu bomba denilen ek hakkında bildiklerinizi yazarsanız sevinirim...
Denedin mi acaba? Ben de kilo almak istiyorum, fakat baya zorlanıyorum.

Aktarmı ben bombayı pastanede içi çikolata dolu olan külahlardan bahsediyosunuz sandım :)) bol bol hamurişi yiyin bakın bakalım kilo nasıl geliyo.

Yağların göbekte birikmesi için hamur işi belki doğru metod olabilir, fakat sağlıklı bir öneri bekliyoruz..

Sağlıklı bişekilde hmm anladım o zaman yine yanlış adrestesiniz doktora danışmalısınız.. şimdi kullanan çıkarsa bombayı kullanıp sağlıklı birşekildemi kilo almış olacaksınız
İçindekilerin bitkisel karışımlardan oluştuğunu biliyorum. İştah açıcı, mideyi genişletici etkileri var. Bunun sağlıksız yanı yok.

X