K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Boazmda birey var sanki

catherina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2008
11
0
bir kaç aydır başımı cevirdigimde ceviz büyüklüğünde birsey var o takılıyor gibi hissediyorum.sürekli olmuyor ama bazen cevirdiğimde boyle ah diyip kalıyorum.bir an bi garip oluyorum ağrısız sadece takılma hisse var ama. guatr gibi bişimidir acaba. doktora gitmeyede korkuyorum arkadaşlar. ne olabilir sizce?

valla bendede aynı durum var.ama beninkisi kafamı çevirmeme gerek yok .sürekli hissediyorum.sanki küçük dilimin arkasında yukarı doğru ceviz büyüklüğünde bir kitle içimi daraltıyo.nefes almakta zorlanıyorum.bazen konuşmamın şekli bile değişiyor.sürekli yerinde oynuyor yani hareket ediyor sanki offf ya ne bu şimdi.korkumdan dr.a da gitmiyom.

kızlarr bu şikayetin aynısı arkadasıma olmustu ve dr bademciklerinin alınmasından baska çare olmicağını sölemişti aldırmasanda sorun deil bi zararı yok bunlar yemek atıklarının biriktirdiği parçalarmışş öle demişti yalnız ameliyat olmadan yapılcak bazı yöntemler var nette okudum ya tuzlu suyla günde 3 kez gargara yapıcaksınızz yada eczaneden gargara ilacı alıcaksınızz deneyin isterseniz arkadasım başladı yapmaya bence boğazdaki atıklar temizlenir tahminimce bide ağızda kötü kokuya neden oluyo bu atıklar inşallah kurtulursunuzz

inanamyorum size kitleler hıssedıyormusunuz ve dr gıtmıyorsunuz, birazdaha kötü olsunlar dıye mı beklıyorsunuz?

ya kızlar bende sabah kalktığımda boğazımda bişey var sandım bişlr içtim yok gitmio böle sağ tarafta et parçası gibi bişey ağrımıo aama yutkunurken acıo ne olablir bu bademcikmiki annem öle dio gerçi ama bitkisel ilaçlarla faln geçermiki bileninz varmı :gitme:

Bende bunlara benzer sorunlar yaşadım boğazımda sol tarafta hep birşey varmış gibi hisediyodum. Sürekli bi tıkanıklık yaşıyodum. 6 ay gitmediğim hastane kalmadı. Saçma sapan şeyler söyleyen doktorlarda oldu. Öküsürük şurubu verip başından savanlarda..
Sonuç sinüslerimde et büyümüş ve genzime kadar ilerlemiş.. Cumartesi ameliyatım var dua edin benim için sorunsuz güzel geçsin diye:gitme:
Dr. Hasan Hüseyin Ceylan'ı tavsiye edebilirim iyi bir kbb ci. Muayenesinde kameralı sistemle sorununuzun ne olduğunu hemen tespit edip ekrandan sizinde görmenizi sağlıyor.
Geçmiş olsun hepimize ..

Bende bunlara benzer sorunlar yaşadım boğazımda sol tarafta hep birşey varmış gibi hisediyodum. Sürekli bi tıkanıklık yaşıyodum. 6 ay gitmediğim hastane kalmadı. Saçma sapan şeyler söyleyen doktorlarda oldu. Öküsürük şurubu verip başından savanlarda..
Sonuç sinüslerimde et büyümüş ve genzime kadar ilerlemiş.. Cumartesi ameliyatım var dua edin benim için sorunsuz güzel geçsin diye:gitme:
Dr. Hasan Hüseyin Ceylan'ı tavsiye edebilirim iyi bir kbb ci. Muayenesinde kameralı sistemle sorununuzun ne olduğunu hemen tespit edip ekrandan sizinde görmenizi sağlıyor.
Geçmiş olsun hepimize ..

geçmiş olsun canım.inşallah ameliyatın sorunsuz geçer.sağlığına kavuşursun..kulakla birlikte aynı sorun bendede var iki aydır yutkunrken bişey takılmış gibi rahatsız ediyor.guatırımın olmadığına eminim test yaptırmıştım.nedir bu anlamadım?
bu kamera sistemi ilk defa duyuyorum.ne güzel dr da, hastada içi rahat ve emin olacak.ilk kez bu dr mu kullanmış acaba merak ettim..
mümkünse dr.hasan hüseyin ceylanın iletişim bilgilerini alabilirmiyim?sanırım ist.da bu dr. demi?özeldemi.bir hastaneye bağlı mı çalışıyor..bilgilendirisen sevinirim canm..

Son düzenleme:
geçmiş olsun canım.inşallah ameliyatın sorunsuz geçer.sağlığına kavuşursun..kulakla birlikte aynı sorun bendede var iki aydır yutkunrken bişey takılmış gibi rahatsız ediyor.guatırımın olmadığına eminim test yaptırmıştım.nedir bu anlamadım?
bu kamera sistemi ilk defa duyuyorum.ne güzel dr da, hastada içi rahat ve emin olacak.ilk kez bu dr mu kullanmış acaba merak ettim..
mümkünse dr.hasan hüseyin ceylanın iletişim bilgilerini alabilirmiyim?sanırım ist.da bu dr. demi?özeldemi.bir hastaneye bağlı mı çalışıyor..bilgilendirisen sevinirim canm..

Teşekkür ederim canım inşallah.. Bu sistemi ilk kullanan dr kim bilmiyorum malesef. Kocamustafapaşada kendi kliniğinde çalışıyor. Özel Ceylan Tıp Merkezi Kocamustafapaşa otobüs duraklarının karşısında yeri cnm..

geçmiş olsun canım benguatr ameliyatı oldum ve çokda ağır bir ameliyattı ama belirtileri senin dediğin gibi başımı çevirince değil dahaçok gece boğuluyormuş gibi oluyordu sinirlenince sanki boğuluyordum sürekli gıcık yapıyordu bendeki enbelirgin şikayetlerdi sendede buna benzer şeyler varsa belki guatr olbilir ama inşallah değildir tekrar geçmiş olsun

arkadaşlar bunlar çok ciddi durumlar.hani öyleki tartışmaya bile gerek yok.direk gidip en yakın doktorun kapısını aşındırın derim

X