bluemoonlight'ın başarı öyküsü...

bluemoonlight

Anne Hathaway:)
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
109
0
33
Her zaman şişman bir kız oldum..Hep çok çabalamama rağmen çubuk kraker olamadım:)
Bundan yaklaşık 1.5 sene önce başardım...Hala istediğim ölçülerde olmasamda kendimi kendime ve çevremdekilere kanıtlamış oldum.
Ben şu an 18 yaşındayım.Boyum 1.60.O zaman 16-17 yaşımda yani ''85''kiloydum.
Hiçbir zaman kilo almamı aşırı yemek yemeğe bağlamadım.
çünkü ben evdeki sağlıklı yemekleri yemiyor hep dışardan aldığım abur-cuburları tüketiyordum.Derken 5,derken 10 sonra birden baktım ibre 85'e vurmuş daha küçücük yaşımda..
Artık canıma tak etmişti.İstediklerimi giyemiyordum.Rahat nefes alıp-veremiyordum.Bu defa sondu,artık başarmam gerekiyordu.Hedefim 20 kiloydu ve ben bu 20 kiloyu 6 ay gibi bir süre içerisinde verdim.Formülüm şu kadar;
*diyet değil sadece yediklerine dikkat etmek
*su
* ve spor..

Dediğim gibi hala incecik bir kız değilim ve vermek istediğim bi 10 kilo falan daha var..Ama obeziteden kurtulduğum ve artık bir genç kıza benzediğim için çok mutluyum=)
bubu.png
(o döneme ait resimlerim yok..olsaydı mutlaka eklerdim=)

tebrik ederim seni canim guzel vermissin 6ayda 20 kilo. bende 16-17 yasinda 85 kiloydum, 19za geldim ama hala veremedim :KK43:(( üstelik dahada fazla aldim :KK43:(((((

zayiflamak cok istiyorum ama bir turlu kendime söz geçiremiyorum. yiyecek guzel birsey gordummu hemen saldiriyorum:çok üzgünüm:. sen nasil yapiyodun????

canım tebrik ederim bende 15 yaşındayım karbonhidrat diyetini yapıyorum şu an Cicegimm istersen sende bak diyet yöntemleri ve deneyimleri kısmında yapanlar çok güzel veriyor

canım tebrik ederim bende 15 yaşındayım karbonhidrat diyetini yapıyorum şu an Cicegimm istersen sende bak diyet yöntemleri ve deneyimleri kısmında yapanlar çok güzel veriyor

canim baktim bu diyete ama pek bana göre degil sanirim bu sadece bir kaç kilo fazlasi olanlar icin ama benim 40 kilo fazlam var yani bana olmaz.:a015:

azmin ve kararlılığın elinden hiçbirşey kurtulmaz

X