Biri yüzünden 3 senem heba oldu şimdi 25 yaşındayım ve karşıma kimse de çıkmıyor 😟

elif889

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2023
49
5
27
Evlenenleri görünce üzülüyorum kendime bende hayırlı bir yuvam imanlı bir eşim olsun istemiştim. Ama o kişi duygularımı benden aldı herkesten korkup kaçtım kötü birşey aklıniza gelmesin duygularım öldü yani heveslerin güvenim evlenenleri kıskanıyorum ne yazikki?

Ben de uzuluyorum, gereksiz bos beles kisilerj hayatima alip zaman kaybetmusim diye. Simdi karsima kimse cikmiyor napacagiz bu zamanda valla zor😕

Evlenenleri görünce üzülüyorum kendime bende hayırlı bir yuvam imanlı bir eşim olsun istemiştim. Ama o kişi duygularımı benden aldı herkesten korkup kaçtım kötü birşey aklıniza gelmesin duygularım öldü yani heveslerin güvenim evlenenleri kıskanıyorum ne yazikki?
Bu hayatta herşey evlilik ve aşktan ibaret değil bence. Hayatınızda farklı alanlarınızda olsun, kariyeriniz olsun, hobileriniz olsun. Zamanı gelince evlilikte olur aşkta.

Benimde çok yanlış kişilerle görüştüğüm oldu.Goruculeri teptim.25 çok geç değil.Ben 28 yaşında nisanlandim.29 nasipse evliyim.Gorucu usulü dene birde gelecekler tanışmaya sonra çocukla gorusuceksiniz anlasirsaniz olacak bazı şeyler.

Benimde çok yanlış kişilerle görüştüğüm oldu.Goruculeri teptim.25 çok geç değil.Ben 28 yaşında nisanlandim.29 nasipse evliyim.Gorucu usulü dene birde gelecekler tanışmaya sonra çocukla gorusuceksiniz anlasirsaniz olacak bazı şeyler.
Eskiden çok olurdu görücü oda yok artık

Asıl ben 3 senemi verdigim biri yuzunden kendim heba oldum. 29 yasindayim ve simdi hic kimseyi sevemiyorum. istemiyorum. begenmiyorum.. sen yine sanslisin bekle yasin genc.. dilerim hayirlisini cikarsin Allah karsina sakin yanlislara dusme..

Kısmet bu işler.Karsina biri çıkar olmayanlara şükredersin.Ben 25 yaşımda yıllardır süren iliskimi bitirip nişan attim.26 yaşımda buldum aşkı.Onunla evlendim.Bir şeylerin neden yolunda gitmediğini olamayanlarin sebebini anladım.Ölmemistir duyguların hareketlendirecek birine rastlayinca anlarsın

Kısmet bu işler.Karsina biri çıkar olmayanlara şükredersin.Ben 25 yaşımda yıllardır süren iliskimi bitirip nişan attim.26 yaşımda buldum aşkı.Onunla evlendim.Bir şeylerin neden yolunda gitmediğini olamayanlarin sebebini anladım.Ölmemistir duyguların hareketlendirecek birine rastlayinca anlarsın
Çok sevindim senin adına ama sanki kısmetim kapanmış gibi zaten sosyal hayatım yok kimsenin beni gördüğü de karşıma çıktığı da yok

25 dediğiniz nedir ki.Daha çok kısmetin çıkar.

Hele bi 30 ol :) allah korusun dersin simdi bu yasinda. Acele etme cok gençsin daha.

X