Biraz sohbet 🥰🧡

Pandamiyy

Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
81
92
İyi geceler hanımlar,evde temizlik yapıp oturmaktan sıkıldım biraz da konuşalım istedim( bu arada dizi önerisi olan varsa yazsın lütfen), ayrıca herkesin kandili mübarek olsun 🧡🥰😍

Bir de diyet bölümünde gördüm ayni konunuzu:)

İyi geceler hanımlar,evde temizlik yapıp oturmaktan sıkıldım biraz da konuşalım istedim( bu arada dizi önerisi olan varsa yazsın lütfen), ayrıca herkesin kandili mübarek olsun 🧡🥰😍
Muhakkak the blacklist izle derim

Absürt bişey istersen doom patrol ve Lucifer dizileri var

Gerilim ve sınır bilim olsun dersen Fringe dizisi muazzamdir

O siyahi kadininn olayı nedir ?
Dizi hakkında bilgi bulamadım neyi anlatıyor desem ?
Avukat olan o siyahi kadın aynı zamanda üniversitede hoca. Öğrencileriyle cinayetlere karışıyorlar ve her seferinde sıyrılmak için dahiyane çözümler buluyorlar. Tabi her sezon sonrası kıskaç daralıyor seyir zevki yükseliyor

Avukat olan o siyahi kadın aynı zamanda üniversitede hoca. Öğrencileriyle cinayetlere karışıyorlar ve her seferinde sıyrılmak için dahiyane çözümler buluyorlar. Tabi her sezon sonrası kıskaç daralıyor seyir zevki yükseliyor
Oha tuylerim ürperdi .hemen listeme alıyorum

Kadın Mrs.Reddington desene :KK68:

Bnce vatdapta gurup olması guzel. Hem.tanışır hrm gurup acarız katılan varda yazsın
WhatsApp, Facebook vb. sosyal medyada grup kurup sitemizde bu gruplara davet eden, bu grupların reklamını yapan üyeler UYARISIZ siteden uzaklaştırılır .!

X