Bir türlü bulamıyorum.. yardımcı olur musunuz?

Antalya uzak diye istemiyordum ben
otobüsle çok sürer perişan oluruz diye
turlar ile ne kadar sürer bilmiyorum.. araştıracağım

Genelde sabah 7 8 civari orada oluyorsunuz fakat turlar ile yemek saati ayarlamasi yapılıyor ve çok oyalaniyor. Ben 1 kez tercih edip normal otobüse dönmüştüm
Ne ucak ne araba sıfır sorumluluk ile en kolayı otobüs geliyor bize.
Birde ben turist ile tatil seviyorum. Kimse ilgilenmiyor yan bakmıyor.

Genelde sabah 7 8 civari orada oluyorsunuz fakat turlar ile yemek saati ayarlamasi yapılıyor ve çok oyalaniyor. Ben 1 kez tercih edip normal otobüse dönmüştüm
Ne ucak ne araba sıfır sorumluluk ile en kolayı otobüs geliyor bize.
Birde ben turist ile tatil seviyorum. Kimse ilgilenmiyor yan bakmıyor.
tur bana da sanki normal otobüs saatinden çok daha uzar gibime geliyor
otobüste kızlarım uyur ben çok zorlanıyorum her zaman

Girin gogole a bakın desem bir ton otel var ki ben oralı sayılırım otelde kalmıyorum erdek te yazlığımız var ama illa bir isim derseniz

Erdek Agrigento Resort Hotel​

olabilir.
teşekkürler
işte bir ton otel var aam ya oda kahvalı ya da yarım pansiyon
mesela bu önerdiğiniz de yarım pansiyon :)

Marmara tarafında tatil yapsam kesinlikle assos olurdu. Atmosferi cok hoşuma gidiyor. Ama benim gibi ege denizine alışkın bir insan için çok soğuktu denizi. Bence sizin için en mantıklı tercih eğer çocuk da varsa yolu biraz daha uzatıp ayvalıkta tatil yapmak olur.

Herşey dahil değil ama tam pansiyon yerler bulunuyor. Ayvalıkta bir kaç otel var. Avşa da da bir kaç otel vardı geçen seneden hatırladığım ama isim hatırlamıyorum. Bazı yerlerde sabah akşam yemeği var öğleni de dışarıda halledersiniz.
Düzeltme ile geldim pandemi döneminde edremit e gitmiştik. afytos edremit diye herşey dahil oraya da bakabilirsin

X