Bir işe adım atmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MeLeKceyiz

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2019
13
-2
35
Merhaba hanımlar. Bir arkadaşım homm bitkisel'e üye olmuş. Beni de üye yapmak istedi, ben bilemiyorum tabi üye olsam mi olmasam mi. Çevremde bu katalogdan biseyler alacak hiç kimse yok. Arkadaşım dedi ki üye olmuş 200 liralık alışveriş yaptığı takdirde 3 üye de onlar veriyormuş. Ve tabi sipariş girildikce bı sure sonra seviye aldıkça prim veriyorlarmış.a Bu Instagram da fenomen bir kadın. Aklınıza gelebilecek her tür şeyin reklamını yapıyor sürekli. O kişiyle irtibata geçmiş arkadaşım üye oldum sipariş verdim ve bana 3 üye verdiler dedi tabi bende üye olursam bana da üye vereceklermis benim üyelerime de 3 üye vereceklermis. Eşimden yana harçlık alamayan biriyim. Kendi kendime bı harçlık çıkarmaya calisiyorum. Yanıma ekip arkadasi arıyorum sizlerde benimle birlikte bu işe adım atmak ister misiniz.

Ürün reklamı ve satışı, alt kadro oluşturmak için üye toplamak, referans numarası, iletişim bilgisi, satış sitesi linki, üyelik formu linki, Facebook, instagram vb adreslerinizi yazıp yönlendirmek kesinlikle yasaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X