bir doğum pir doğum

enteresan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
145
1
41
17 mayıs 2005 bende bir melek doğurdum ilk defa anne olacaktım heyecan,korku,ölüm,sevgi,dünya,kafam karmakarışıktıki doğum vaktim gelmişti benden önce ameliyata giren feryat figan çıkınca çok korktum tabi ağlamaya başladım ama bi yandan karnımdaki bi tekme bana kendine gel az sonra ben orda olacağım dedi.ameliyat sonrasında masadan kalkmadan uyanmıştım ne yazıkki acılar içindeydim.9ay çok zor bi hamilelik geçirmiştim üstüne ameliyat çok sarsıldım ama yarım saat sonra filan bilincim açıldığında ilk görmek istediğim şey oğlumdu gösterdiler ve ben çok ağladım mucize gibiydi vee veee bana çoook benziyodu inanamadım hemen emzirdim kalkmadığım halde ve bu olayların üstüne birde her emzirdiğimde ağladım kimseyle paylaşamadım kıskandım yaniii lohusalık bunalımı yaşadım galiba her gece dualar allahım lütfen ona bişey olmasın diye.anne olmak ne kadar önemli ne kadar değerliymiş yaşanılınca anlaşılıyomuş.vee ben annemin değerini o zamandan sonra daha iyi anladım.şimdi 2,5 yaşında benim japonum çok tatlı çok akıllı benim yakışıklı oğlum allah herkesin evladını annesine bağışlasın. demirhan seni çok seviyorum canım oğlum :nazar:

allah bağışlasın benim kızımda mayız doğum 30 mayıs..allah yavrularımızı korusun

amin canlarım o kadar önemlilerki anneleri için tahmin bile edemezler eşşek sıpaları ya ne kıymetli oluyomuş insanın çocuğu yaaaaaaaaa

kızlar bende anlatmak istiyorum hikayemi bakalım nasıl bulacaksınız ?bebeğim anne karnında 3 aydan sonra başı yukarda durmaya başladı taaaa ki 9 ay kontrolüne kadar... bu süre zarfında doktorum bebeğin ters duruşundan ötürü %90 sezeryanla doğum yapacağımı söylüyor bense inatla normal doğum istediğimi ve bebeğin döneceğini söylüyordum tabii ki Rabbimin izniyle öyle deoldu bebek son kontrolde dönmüştü tarih 27 nisan fakat ben bu sefer mümkün değil doğuramam demeye başladım meğer psikolojim sezeryanı kabullenmiş kısaca o gün doktor 2 mayısı gün olarak verdi ben sevinerek çıktım ama 2 gün sonra Rabbim bebeğimi 9 ayın sonunda ki doktor bu kadar ters duran bebek dönmez dediği halde bebeğimi normal yola hazırlamış ben doğurmalıyım dedim ve doktora gittim adamcağız onu da kabul etti yalnız çıkışta bana 15 mayısa kadar beklerim yoksa sezeryana alırız zaten 30 kilo aldın hadi hayırlısı dedi ben de merak etmeyin anneler günü doğururum ben Rabbim beni sever dedim ve tarih 13 mayıs 2007 anneler günü saat 03 40 4100 gram ağırlığında dünya tatlıosı bEBİŞİMİ NORMAL DOĞUMLA DÜNYAYA GETİRDİM

X