Beyza 25'in Diyet Günlüğü

merhaba kızlar evet yanlış duymadınız 12 günde 4 kilo verdim diyetisyene başladım dün kontrole gittiğimde tartıda 4 kilo gitmiş hemde yağdan vermişim dr bile şaşırdı sadece listeye uydum ve günde 3 litre su içtim drum bana en büyük etken suuuuu çok afedersiniz yağın gittiğini nerden anlıyorum idrar rengi herşeyi gösteriyor çünkü vücutta su az olunca idrar rengi sarı oluyomuş yağ gidince idrarın su rengi olması lazımmış ki ben hiç su içmeyen biriyim ama doktorun tiyolarıyla bazen 4 litre bile içebiliyorum inanın şimdi içmedimmi dilim damağım kuruyor zorla içmicekmişsin her yerde eline 1 şişe su taşıyım bir yudum bir yudum derken hoppp su bitiyor çokkkk mutluyum :KK52:bu gidişle ayda 6 kilo verebilirmişim belki daha fazla bu arada kilom 88 .900 dü şimdi 84.400 :44:

meraba ben aranıza yeni katıldım bendede aynı sorun var bende pek fazla su içmem bazende hiç içmediğim olur.kilom:77.2 boyum 1.62 yağ endeksim 35.2 yağ birikimim 27.1 denicem su içmek

merhaba kızlar evet yanlış duymadınız 12 günde 4 kilo verdim diyetisyene başladım dün kontrole gittiğimde tartıda 4 kilo gitmiş hemde yağdan vermişim dr bile şaşırdı sadece listeye uydum ve günde 3 litre su içtim drum bana en büyük etken suuuuu çok afedersiniz yağın gittiğini nerden anlıyorum idrar rengi herşeyi gösteriyor çünkü vücutta su az olunca idrar rengi sarı oluyomuş yağ gidince idrarın su rengi olması lazımmış ki ben hiç su içmeyen biriyim ama doktorun tiyolarıyla bazen 4 litre bile içebiliyorum inanın şimdi içmedimmi dilim damağım kuruyor zorla içmicekmişsin her yerde eline 1 şişe su taşıyım bir yudum bir yudum derken hoppp su bitiyor çokkkk mutluyum :KK52:bu gidişle ayda 6 kilo verebilirmişim belki daha fazla bu arada kilom 88 .900 dü şimdi 84.400 :44:

canım benim tebrik ederim seni. bana yardımcı o lurmusun, vücudum kilo almaya çok elverişli, 7 aylık evliğim ve 7 ay içinde çok kilo aldım. diyet listeni bana yazarmısın lütfen. rejim yapıyorum günde 2,50 lt su tüketiyorum, eqzersiz de yapıyorum hatta ve hatta akşamları mezdeke açıp oynuyorum :KK9: kilo kaybında tık yok :KK43: . bu durum psikolojimi çok bozdu bana herkez çok kilo almışın bu ne hal demeleri de tuzu oldu. göbeğimde basenlerimde belimde aşırı yağ birikti yardım etttt diyetisyene gitmek istemiyorum :KK47: sence ne yapmalıyım ne önerirsin :18: ne yapacağımı hiç bilmiyorum :KK43:

canım benim tebrik ederim seni. bana yardımcı o lurmusun, vücudum kilo almaya çok elverişli, 7 aylık evliğim ve 7 ay içinde çok kilo aldım. diyet listeni bana yazarmısın lütfen. rejim yapıyorum günde 2,50 lt su tüketiyorum, eqzersiz de yapıyorum hatta ve hatta akşamları mezdeke açıp oynuyorum :KK9: kilo kaybında tık yok :KK43: . bu durum psikolojimi çok bozdu bana herkez çok kilo almışın bu ne hal demeleri de tuzu oldu. göbeğimde basenlerimde belimde aşırı yağ birikti yardım etttt diyetisyene gitmek istemiyorum :KK47: sence ne yapmalıyım ne önerirsin :18: ne yapacağımı hiç bilmiyorum :KK43:

canım özelden yazdım sana istediğini:nazar:

12 günde 4 kilomu waaww harikasın süper yaa ahh bende bende keşke öyle çabuk verebilsem 15 kilo verdim yavas verdim bu kiloyu ama 5 kilosunu geri aldım şimdi 10 kilo vermek istiyorum ama diyetisyene gitmek mantıklı ama uyamıycak diye gitmiyorumoğlum var tüm günüm günüm onunla ilgilenmekle geçiyo öğünlerimi atlarım yapamam diye bos veriyorum.. diyetisyenin verdiği listeyi yazarmısın cnm neler var

harikasın :) diyet listeni yazar mısın buraya neler yaptın neler yedin içtin :)

canlarım özele çok mesaj birikti şu an müsait değilim işim gereği eve gider gitmez sayfaya yazıcam öpüyorum sizi
:KK54:

su yağ veriminde cok önemli diyetisyenlerde hep bunu söylüyor ve en iyi yağ yakıcı meyvade ananas unutmayın. benim kilo vermem durdu diyetisyenin ananası verdi ve harika yağ yaktım

En sağlıklı kilo verme şekli diyetisyen kontrolünde olması..

Tebrikler...

sabah 9 da
2 çay bardağı bitki çayı şekersiz
2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir diyet olcak
10 günde 1 yumurta sarısı hariç
3 tane badem
1 tatlı kaşığı bal ve pekmez
mevsim yaşillikleri salatalık 3 dilim diyet ekmek
ara öğün 11 30 da
1 poryon meyve mesela 1 orta boy elma
öğle 13 30 da
4 yemek kaşığı sebze yemeği suyu koyulmucak
4 yemek kaşığı diyet yoğurt
2 dilim ekmek yağsız salata
ara öğün 16 00 da
1 porsyon meyve 1 bardak yağsız süt
akşam 18 30 da
4 kaşık sebze susuz olcak
2 kaşık yoğurt
sınırsız salata yağsız
1 dilim ekmek
ara öğün 21 00 de
1 poryon meyve
işte listem kızlar sebze yemekleri normal evde pişirdikleriniz olcak ayrıca kendinize özel yapmanıza gerek ben kilo ver,yorum gerçi bu hafta pek dikkat etmedim veremedim ama:KK17:pazartesi tekrar başlıyorum

X