Beyaz tene uygun turuncusuz ve çamur çamur durmayan bronzer önerisi olana en sevdiği kahveyi ismarlarim🥰

Baby_bluee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2022
10
2
39
Bacilarim beyaz tene hafif yanmış sağlıklı görüntü verecek turuncusuz homojen dağılan bir bronzer önerisi lutfenn 🌼

Wet n wild bakabilirsiniz. Ben highlighterını kullanıyorum. Bronzer olarak Ticket to Brazil sanki beyaz tene gider gibi.

Eklentiler

• E66E8384-B447-48F1-81FE-9235DCFB7C4C.jpeg
    E66E8384-B447-48F1-81FE-9235DCFB7C4C.jpeg
    28,8 KB · Görüntüleme: 225
  • F4CC61EB-7D07-4D43-A997-0125D619A96A.jpeg
    F4CC61EB-7D07-4D43-A997-0125D619A96A.jpeg
    49,8 KB · Görüntüleme: 171
aslanesi aslanesi ben The Balm’ın Mary Lou highlighterını çok severek kullanmıştım. Şimdi senin dediğin bahamam mama bronzer’a baktım ama çok koyu değil mi bu?

aslanesi aslanesi ben The Balm’ın Mary Lou highlighterını çok severek kullanmıştım. Şimdi senin dediğin bahamam mama bronzer’a baktım ama çok koyu değil mi bu?
Hayır pigmenti çok kuvvetli çok az süreceksin, bunun açığı da turuncu olur, sizde turuncusuz demişsiniz

Bacilarim beyaz tene hafif yanmış sağlıklı görüntü verecek turuncusuz homojen dağılan bir bronzer önerisi lutfenn 🌼
Ben beyaz tenli ve soğuk alt tonluyum,
Likit ve fav önerim: Juicy pang soğuk alttonlu bronzer,

İlk uygulamalarda doğru yerlere uygulayıp bir de üzerine cildinizi ısıtabilecek hafif sıcak bir ürün geçerseniz aşırı doğal bir şekilde yüzü kontürlüyor.

Stick olarak ben farmasi stick kontür wink kullanıyorum. Bu üstteki gibi aşırı soğuk değil, ılığımsı bir bronzer. Hafif bir sıcaklığı var, kolayca dağılıyor ama pigment yüksek o yüzden az uyguluyorum.

Stick bir de şu ürünü görüyorum sürekli daha denemedim ama videolarda istediğinize benzer bir tonu var, ben de almayı düşünüyorum. Nyx wonder stick. Rengi tam olarak bilmediğim için link paylaşamadım ama tiktoka falan yazarsanız direkt çıkar.

Ve toz olarak çok fazla ürün denedim ama çareyi flormarın kaş farında buldum🙈 şaka değil: flormar pretty eyebrow shadow 02 light medium. Tam istediğiniz gibi soğuk, çamur gibi durmuyor. Ama başlıca iki sorunu var birincisi pigment konusunda diğer ürünler gibi başarılı değil, ikincisi çok kolay uçuyor ciltten sürekli yanınızda taşımanız ya da juicy üzerine bunu sürmeniz gerekebilir. Ve şimdi gördüm trendyolda fiyatı uçmuş, flormar mağazasına vs bakabilirsiniz ben geçen sene stoklamıştım 25₺yken🙈

Direkt link attım ama açılmazsa ss de atabilirim. Kendim de çok araştırdığım için yazmak istedim ❤️

X