Çatlaklar Beyaz Çatlaklara Kuru Fırçalama

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

semachann

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
396
347
26
Bununla birlikte bebek yağı kullanacağım olabildiğince düzenli bir şekilde. Fikirlerimi paylaşacağım hafta hafta...

Popomu asite daldırmak filan istemiyorum. Olabildiğince klasik bir şeyi deneyeceğim. Kilo vermekten çatladım ben de.

Ben de 2 haftadir her gun vucudumu kuru fircaliyorum fircaladigimda catlaklarim sisiyor resmen benim catlaklarim beyaz ve bacaklarimin neredeyse her yerinde var kortizon yuzunden catladim umarim iyi gelir

Henüz 3 gün olmasına rağmen kalçam daha düzgün gözüküyor. Buna ilaveten çatlak görünümü biraz daha hafifledi sanki...

1 hafta sonrası...

Kalçamdaki selülit neredeyse sıfıra indi, sadece kalçalarımı sıkınca ortaya çıkıyor. Bunun yanı sıra şekillendi de. Bir yandan ufak ufak evde egzersiz de yapıyorum. Olabildiğince düzgün beslenmeye çalışıyorum. Ayrıca çatlaklarım da daha inceldi ve daha az gözle görülür bir duruma geldi.

1 hafta sonrası...

Kalçamdaki selülit neredeyse sıfıra indi, sadece kalçalarımı sıkınca ortaya çıkıyor. Bunun yanı sıra şekillendi de. Bir yandan ufak ufak evde egzersiz de yapıyorum. Olabildiğince düzgün beslenmeye çalışıyorum. Ayrıca çatlaklarım da daha inceldi ve daha az gözle görülür bir duruma geldi.
Uygulama yaptığınız fırçayı atar mısınız? Nasıl gkdiyor uygulama selülit ve çatlaklar ne durumda acaba? Beyaz miydi çatlaklariniz? Olumlu yanıt alırım inşallah sizden öyle olursa bende başlarım. Ek bir şey yapıyor musunuz?

X