Beta hcg acil yorumlar mısınız.

ylmzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2023
13
3
28
Merhaba kızlar. Bugün kanda beta hcg 0.2 çıktı adet tarihime 5 gün var sizce yükselir mi gebelik olur mu?

Kızlar merhaba dün kan verdim 2.48 çıktı adetime 1 hafta var bol sivilcelenme kasık ağrısı ve sık idrar yaşıyorum yükselme durumu var mı

Kızlar merhaba dün kan verdim 2.48 çıktı adetime 1 hafta var bol sivilcelenme kasık ağrısı ve sık idrar yaşıyorum yükselme durumu var mı
Benim de 2 ay adetim gecikti tahlilde 2.3 çıktı sonra aradan 2 hafta geçti tekrar yaptırdım adet olmadığım için yine 2.3 çıktı 1 hafta sonra tahlil yaptırdım 43 beta yla hamile olduğumu öğrendim benim de sadece belirti olarak sağ ve sol kasıgımda batmalar ve ağrı oluyordu.

Şuan 8 haftalik hamileyim en son 8 şubatta adet olmuştum, doktorum geç döllenme olmuş dedi. Sizin de belki böyle olmuş olabilir.

Benim de 2 ay adetim gecikti tahlilde 2.3 çıktı sonra aradan 2 hafta geçti tekrar yaptırdım adet olmadığım için yine 2.3 çıktı 1 hafta sonra tahlil yaptırdım 43 beta yla hamile olduğumu öğrendim benim de sadece belirti olarak sağ ve sol kasıgımda batmalar ve ağrı oluyordu.
Ay çok sevindim benim haftaya Salı adet günüm 4 gün sonra tekrar kan ver dedi doktorum umarım yükselir bugün çok ağrı oldu kasıklarımda

1 haftadır var ve regl ağrısı gibi değil sızı sızı saplama gibi özellikle bugün çok hissettim bıçak saplar gibi sağ kasığıma doğru oldu

Kasık ağrınız nasıl acaba regl olcakmışsınız gibi mi ? Yani kaç gündür var ne ölçüde var vs.
birde dün nezle oldum bu da bir belirti midir bir kaç yerde okudum gebelik öncesi nezle olup hamile olduğunu öğrenen

1 haftadır var ve regl ağrısı gibi değil sızı sızı saplama gibi özellikle bugün çok hissettim bıçak saplar gibi sağ kasığıma doğru oldu
Benim bi geliyor bi gidiyor . Regl olcakmışım gibi oluyorum modum düşüyor sonra tamamen geçiyor . Lekelenme hiç yok . Göğüs hassasiyetim çok fazlaydı ama bugün yavaştan geçmeye başladı gibi ama regl değilim neden geçti hassasiyet ve şişkinlşk anlamadım

Hayırlı olsun 😊

X