Benim diyet hikayem

Sessizkiz3419

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
93
39
evet arkadaşlar 20 yaşındayım be 165 boyum var kilom ise 70 di. Tabi en son 70 di sevgilimle yani şuan eşim tanıştığımda 55 kilo civarındaydım. Boyum çok uzun olmadığı için aldığım kilo hemen beni şişirdi . Kendimi yürüyen konserve gibi hissediyordum ve tartıya çıkmıyordum . Sevgilimde artık zayıfla demeye başladı ve anladım ki artık zayıflamalıyım çünkü git gide kilo almaya devam ediyordum. Bugün kendi kendime zayıflicam dedim ve diyete başladım. Hiçbir şekilde diyetisyene gitmedim diyet listesi oluşturmadım ve yürüyüş yapmadım . Sadece kalori hesaplaması yaptım . Tatlıyı , abur cuburu ve asitli içecekleri tamamen hayatımdan çıkardım . Akşam 8 sen sonra meyvede dahil hiçbirşey yemedim ve günde aldığım kalori asla 1100 kalori geçmedi çoğu Zaman da 800 kaloriyle dengeledim . 800 kalori demek neredeyse bir tabak pilav demek ama ben çok fazla meyve ve sebze tükettiğim için gayet doydum. Akşamlar sadece basen eritme hareketleri yaptım günde 15 dakika civarı. Çünkü basenlerim biraz geniş:) bazı Zaman'lar çok fazla acıktım ve acıktığım Zaman'larda sürekli su içtim . Bol bol kahve ve Yeşilçay tükettim. Ve 1 buçuk ayda 16 kilo verdim :) diyeti bıraktıktan sonra normal hayatıma geri döndüm tatlı olsun ekmek olsun çok kısmadım sadece akşam yemek yemedim . Şuan 56 kiloyum ve diyeti bırakalı 5 ay oldu kilo almadım. Düzensiz ve aniden kilo verdiğim için hemen alırsın laflarını çok duydum açmayanı nerde ? Ve size en büyük tavsiyem sade soda asla tüketmeyin kalorisi sıfır ama midedeki yemeği tamamen eritiyor ve acıktırıyor

X