Bende yara ve kist kt yardm

iremre80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2007
96
0
mrb arkadaşlar bugün kabusum olan o çatala yatmayı başardım ve olan oldu kistle yaram varmış çok korkuyorum sizin fikirlerinize ve bu sorunu yaşayan arkadaşlarımın görüşlerine ihtiyacım var ben baya bi tahlil aldılar tahlillerimin içinde meme ultrasyonuda var bunun sebebini anlayamadım sizin bi fikriniz varmı çok korkuyorum ne olur beni aydınlatın sonuçlarım cuma günü çıkacak size tekrar yazacam şimdiden tşk

vakit ayırdığıniçin teşekkür ederim canım sağ yumurtalıkta 3 mm lik bir kist var dr tehlikeli değil dedi ama benim içim hiç rahat değil sonuçların kötü çıkmasından korkuyorum
birde rahim ağzında yara çıktı oda beni korkutuyor
cuma günü sonuçlarım çıkacak heycanla bekliyorum

vakit ayırdığıniçin teşekkür ederim canım sağ yumurtalıkta 3 mm lik bir kist var dr tehlikeli değil dedi ama benim içim hiç rahat değil sonuçların kötü çıkmasından korkuyorum
birde rahim ağzında yara çıktı oda beni korkutuyor
cuma günü sonuçlarım çıkacak heycanla bekliyorum

özürdilerim canım benden önce eltim kk ya girmiş bende yanlışlıkla onun rumuzuyla sana yanıt yazmışım sonradan farkına vardım tekrar özür dilerim benneyaptımki

Arkadaşım korkma kist her kadının mutlaka hayatta bir kere başına gelen bir şey.Eğer follikul kistiyse 1 ayda doğum kontrol hapıyla eritiliyor.Meme de kist varsa ondanda korkma her kadında var.Hatta genç kızlarda bile görülüyor.Yaraya gelince rahim ağzında mı? bendede vardı kreyoterapi diye ağrısız bir yöntemle 2 dk da dondurdum geçti.Bunlar basit kadın hastalıkları hepimizin başına gelebiliyor malesef.Doktorunun dediği tahlilleri yaptırmayı unutma öptüm.

Kist dedikleri şey çatlayamamış yumurta demek yani o ay yumurtan çatlamamış öylece kalmış.Bende 5 cm vardı 15 günde eridi.

tşk ettim çocuğum var iki tane yeni başlamış dedi doktorum inş ilaçla tedavi olur diyorum olmassa bile ne gerekiyosa yapacam artık beni rahatlattınız sağolun ben her kadının senede bir defa kontrole gitmesine gerek olduğunu düşünüyorum
iyi geceler öpt herkesi

mrb arkadaşlar bugün kabusum olan o çatala yatmayı başardım ve olan oldu kistle yaram varmış çok korkuyorum sizin fikirlerinize ve bu sorunu yaşayan arkadaşlarımın görüşlerine ihtiyacım var ben baya bi tahlil aldılar tahlillerimin içinde meme ultrasyonuda var bunun sebebini anlayamadım sizin bi fikriniz varmı çok korkuyorum ne olur beni aydınlatın sonuçlarım cuma günü çıkacak size tekrar yazacam şimdiden tşk

slm cnm ayni sorun bendede var yarayi dondurdum ama kistle hala basim derte cunku temmuz ayindan beri nerdeyse hic adt olmadim ve en son doktora gittigimde kistin kyok olabnilecek kadar kucuk oldugunu soyledi ama ben bu ay yine adet olmadimsenağlama iki hafta gecti bakalim bida sende boyle soyler olmusmuydu

slm cnm ayni sorun bendede var yarayi dondurdum ama kistle hala basim derte cunku temmuz ayindan beri nerdeyse hic adt olmadim ve en son doktora gittigimde kistin kyok olabnilecek kadar kucuk oldugunu soyledi ama ben bu ay yine adet olmadimsenağlama iki hafta gecti bakalim bida sende boyle soyler olmusmuydu

canım benim adet düzensizliğim yok senin normalde düzensizmiydi onu anlayamadım yoksa tedaviden sonramı düzensiz oldu gerçekten kusura bkma anlamadım bana tekrar yazarsan sevinirim görüşmek üzerefisfisfis

cnm bena tedavi uygulamadilar kisti kendi haline biraktilar oda kuculmus bende bu kis ciktigindan beri duzensizlik var doktora sordugumda hic bir sey yok dedi ama ben hala adet olmadim hamile oldugu sanmiyorum korunduk cunki bakalim hayirlasi cnm ama adet olmamak cok sinir yapiyo biraz daha bekleyeip doktora gidcem ama bu duzensizlik oldurucek beni

hııı anladım ben seni inşallah önemsiz bişedir mademki dr un sorun yok demiş korkma keşke kist için bi ilaç felan verseydi belki düzene girerdi bidaha görün dktora geçmiş olsun adet olmamak çok zor inş düzelir bize yine yaz
burda herkesin birbirine çok ihtiyacı varmış bunu iyi anladım düşünüyosun demekki diyosun aynı sorunları yaşayan tek ben değilmişim diyosun allah herkese acil şifalar versin iyi akşamlar

X