Belki bana kzarsnz ama HSG yi anestezi ile ektiriyorum

tiviti

GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN...
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2007
842
6
40
merhaba kızlar biraz olsun cesaretimi toplamıştım ama yapamıcam ben anesteziyle çektirmeye karar verdim
tamam herkesin canım tatlıdır ama bildiğiniz gibi değil ben acıya hiç ama hiç dayanamıyorum hemen bayılıveriyorum o yüzden cesaret edemiyorum bu gün özel hastaneleri araştırdık eşimle birlikte odak tıp merkezinde 120 ytl ve anestezi yapmıyolarmış birde erpa ya gittik orada anestezi ile birlikte 150 ytl ve erpada çektirmeye karar verdik
yarın telefon açıp çarşamba gününe randevu alıcam
inşallah benim için hayırlısı olur ve tüplerimde bi sorun yoktur inşallah...:çok üzgünüm:

evet ben kızdım sanaaaa...ne varki yaa bu kadarr bak ben rahım flimi çekdirmedim ama kameralı ilaçlı suyla çekdirdim...yanı rahım flimiyle eş değerr olan bişiymiş..vee bişi olmadı:))

eeeee doğumu nasıl yaapacan yada şöyle diyeyim doğumuda sezeryanla yaptın pekiii sonrasındaki ağrıları nasıl çekeceksin???

bence biraz arttık omuzların dik durmayı öğrenmelisinki bebeğine bakabilmelisin...anne olacaz biz unutma...biraz ağır oldu ama sözlerrim ilerde bana biri bunları demişdi ne kadar haklı diyeceksinn...bu dünyada herşey bizim için unutmaaaa:))

umarım üzülmezsin ...üzülmen için demedim...

Sanırım sen çok korktun canım..Seni anlıyabiliyorum..Sonuçta sana zararlı bir durum değil.Çektir boşver takma kimseyi.için nasıl rahat edecekse öyle yap canım..Ama unutma bebeğin geldiğinde doğuracaksın:) Gerçi o acı için herşeye katlanılır..İnan ben şiddetle normal doğum istiyorum..sırf o anı yaşamak için.O acıya katlanmak için istiyorum..Çünkü sonunda Meleğimi göreceğim..
İnşallah hakkında hayırlısı olur canım benim.Sonuçlarınıda yaz bize.

Bunda kızacak bişey yok bence herkesin kendi kararı ben hiç çektiremedim aylarca salladım ama iyiki çektirmemişim sonra hamile kalmştım.Ben acıbadem hastanesinde 550YTL ye çektirecektim senin aldığın fiyatlar çok uygun geldi bana.

eyer paran varsa acı cekmeye ne lüzum varki iyi etmisin eyer tıkanıklık varsa acı veriyor zaten hayatın boyunca bazı kacamayacıgın acılar geliyor zaten bari bazıları hafif olsun allah yardımcın olsun

hepinize çok teşekkür ederim kızlar çok sağolun...
bide bişey sormak istiyorum ben bugün klomene başladım perşembe günü bitecek ve çarşamba günüde rahim filmini çektireceğim ya acaba diyorum anestezinin bir zararı olur mu sizce yumurtaların büyümesine yarın randevu alırken bunuda sorcam merak ediyorum

canım benim...
yapamıyacazsan tabiki anesteziyi tercih edeceksin...
anladım ki çok korkuyosun....
sen bildiğin gibi yap... merak etme bi zararı yok...
dilerim her şey yolunda çıkar ve dileklerine bir an önce kavuşursun....

canım sağol hürremcim
gerçekten dayanabileceğimi sanmıyorum dr alttan muayene ederken bile huylanıyorum ben
inşallah hepimiz dileklerimize kavuşuruz
çok sağolun yorumlarınız için...

En ufak bir vicdan azabı çekme bence kimse senin ağrı eşiğini senden iyi bilemez ayrıca kimseye bir zararı yok, daha önce tahmin edebilseydim kısacık 15 dak. bir anestezi alıp öyle çektirirdim bende emin ol...Geçmiş olsun inşallah sonuç iyi çıkar...

tabi herkezin kedni tercihi herkez nasıl mutlu olucaksa öyle yaşamalı kızlar haklısınız..

ama sizlere bişi anlatacam flim çektirrirken ağrı oluyor dedi arkadaşın ağrımamış...sonra kameralı flimde benden önceki kız acıyor dedi girdim yok az bişi acıdı ..sonra çatlatma iğneside ağrı ve şişlik yapıyor dendi ama bende olmadı...yani burda yazılan herşey kişiden kişiye değişiyor arkadaşlar....oyüzden yaşamadan bilemeyyiz..

ama arkadaşım burdaki arkadaşların dediği gibi nasıl moralin ve psikolojin rahat ediyorsa öyle yaptır sonra insanın psikolojisi bozuluyor...

umarım sabahki yazımı yanlış anlamamışsınıdırr...

X