Bekunis zayfaltırımı

Helin ozdemir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2022
2
-2
34
Merhaba bekunis kullanan varmı ben kullanıyorum zayıflama için ve zayıfladım ve bölgesel yerlerden zayıfladım ben bi gun araile kullanıyorum aranızda kullanıp kilo veren varmı.

Merhaba bekunis kullanan varmı ben kullanıyorum zayıflama için ve zayıfladım ve bölgesel yerlerden zayıfladım ben bi gun araile kullanıyorum aranızda kullanıp kilo veren varmı.
sürekli kullanmak bağırsaklarda sonra sorun oluşturur mu acaba bekunis bitkisel kaynaklı diye duymuştum ama nasıl bir etki yaşıyorsunuz mesela o ilacı kullanımıyla?

"BEKUNİS, bağırsak mukozasına direkt etki ile bağırsak hareketlerini ve içeriğinin geçiş hızını arttırır, su ve elektrolit salgılanmasını engeller. Bu etkiler ile dışkının yumuşatılması ve atılması sağlanır. BEKUNİS kabızlığın kısa süreli tedavisinde kullanılır."

H Helin ozdemir Bekunis bir zayıflama ürünü değil. Sağlıklı beslenme ve fiziksel hareketle zayıflamayı denemelisiniz.

X