bebişim beni terkmi ediyor

3simay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2007
129
0
43
11.gün bhcg 51çıktı.
13.gün bhcg 157 çıkmıştı herşey güzel gidiyordu.dün sızıntı şklinde kanamam oldu.bugün 15. gün bhcg 218 çıktı.
yeterince yükselmemiş.korktum.ALLAH korusun bebişim beni terkmi ediyor?:çok üzgünüm:

inş kotu bıse olmazda bebısın sana sıkısıkı tutunur genede korkma sakın ol

kendine çok iyi bak..sırt üstü yat dinlen..sakın iş yapma...inşallah bişey olmaz.....Allah yardımcın olsun.....

tatlım sakin ol lütfen aklına olumsuz şeyler getirme çok gerersen kendini içindeki gereksiz telaşa düşe bilir yani onada zarar vere bilirsin yat ve dinlen arkadaşım kanamadan korkma benim bir arkadaşım 5 aylık hamile hala az az kanaması oluyor telaş yapma sakin ol lütfen:1hug:

Nasılsın Şimay daha iyisindir inşallah canım ya stres yapma, dinlen arkadaşların dediği gibi.Kendine iyi bak canım ...

sürekli yat kalkma ayağa ayrıca doktorada git üzülnce daha çok hırpalarsın kendini bazi hamilelerin her ay adet dönemi hafif kanaması olurmuş ama ne olup bittiğini öğrenki için rahat etsin... Umarım bebeğine sağlıkla kavuşursun

ya canım korkma sakın hersey olcagına varır herzaman allahtan hayırlısını iste kanaman normaldır herhalde herkezden duyuyoruz oluyo dıye sen yatmana bak dınlen insallah hayırlısıyla bebısın senı bırakmaz umarım

merhaba arkadaslar bende yeni uye oldum.simay insallah bisey olmaz bende bu ay mikro yapmistim test yaptigim gun kanamam oldu ama doktorum normal demisti her ne kadar hamile kalamasamda.ama doktora gittinmi cunku sonuclar biaz dusuk gibi insallah bisey olmaz.

acele hele sukur seni buldum yazdiklarini hep okuyordum ama dahasonra okuyamadim sorun cikti.bu ay tup bebek yapmistin galiba sonuc noldu cok merak ediyordum cevap verirsen sevinirim (insallah positif)

lütfen sakin ol dinlen ayaklarılnıl uzat görümcemin 3 ay kan geldi hemen korkma sakin ol tamam alaaha emenetol.

X