Bebekle kamp yapan varmi?

kirmizigitar kirmizigitar kaz dağlarında mejmetalan köyünde akaleus kamping (ismi buna benzerdi harf hatası yapmış olabilirim😊) tam doğa içinde çok güzel bir yer. Akyaka orman kamping i kesinlikle öneririm .sanırım kaş dolaylarında da güzel yerler vardı. Bir de mutfak malzemesi götürmücem demişsiniz ama en azından kahvaltıya kmpta yaparsınız, bi makarna yaparsınız kampın tadı öyle çıkar. Bir tüp, Tava , bir tencere, biraz yağ , çaydanlık , Cezve falan al sen yanına😆

Kizlar size ilk cocuklu kamp deneyimimizi anlatmak istiyorum:)

Yaz tatilinde kamp dusunuyoruz evet ama on hazirlik olsun diye bayram tatilinde 2-3 gunlugune istanbula yakin bir yerlere gidelim istedik hem deneyimlemis oluruz cocukla kampi hem de ne lazim ne gereksiz on bir calisma olur diye dusunduk.

İnternetten gunlerce arastirma yaptim, masukiye tarafinda 50 ye yakin kamping buldum. Dokulduk yollara..

Ben mi cok sey bekliyorum bilmiyorum en azindan kamping dedigi yerde bir tuvalet bir cesme bir elektrik prizi olmaz mi?

Tuvalet bile olmayan allahin dagina piknik alanlarinin hepsine kamp yapilabilir tabelasi koymuslar yetmrz gibi kisi basi 50 lira da fiyat biciyorlar.

O kadar dagin basi ki size tarif edemem yolu bile yok cogunun, cadirdan cikiyorsun ucurum heryer.

Geceleri tilkiler, ve nadir de olsa ayila inebiliyormus(!)

Ve bayram dolayisiyla in cin top oynuyor, bir tanecik insan yok etrafta biri bizi kesse orda cesedimizi bile bulamazlar sittin sene...

Kendi kendimize olsak dert degil de, kucucuk bebegin gunahina girmeyelim dedik yaylalardan toplanip sehire indik bir otel bulduk geceyi gecirmek icin yerlestik. Aman allahim bir kac saat sonra bir yagmur bir gokgurultusu bir simsek gok yarildi sandik. Biz merkezde bu yagmuru gorduysek yaylalarda cadir kurmus olsak neler yasardik bilemiyorum...

X