Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Bebek Odası Hakkında....

zumrenil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
9
1
37
Arkadaşlar merhabalar fikirlerinize ihtiyacım var 14 haftalik hamileyim ve henüz cinsiyetimiz belli değil resimdeki odayı eşimle çok beğendik sizce erkek bebek odası olarak kullanılabilir mi? erkek hem ķız odası olarak kullanılabilirmiş

Eklentiler

• Screenshot_2017-01-16-01-03-24-1.png
    Screenshot_2017-01-16-01-03-24-1.png
    368 KB · Görüntüleme: 332
Elbette kullanılır.
Takımdaki beşiği çıkarıp, çift kişilik yatak koysanız, siz bile kullanırsınız.
İlk defa bir bebek odasında aynalı şifonyer görüyorum da, şaşırdım ondan.

Merhaba filmdelisi
Şifonyerin aynası opsiyonelmiş aynasızda olabiliyor.
Model olarak erkek bebek odası olurmu? Diye soru işareti var aklımda ama bunu alıcam sanırım

Merhaba filmdelisi
Şifonyerin aynası opsiyonelmiş aynasızda olabiliyor.
Model olarak erkek bebek odası olurmu? Diye soru işareti var aklımda ama bunu alıcam sanırım
Merhaba.
Evet o parçayı almayıp, isim yazılı raf yaptırabilirsiniz oraya.
Bir de gardrobun içinde de çekmece ve raf varsa oldukça kullanışlı bir takım olur.
Çünkü bebeklerin kıyafetleri minicik ve askıyla baş etmek oldukça zor.
Bence zaten kızdan çok erkek beğe uygun bir takım bu.
Özellikle turkuaz rengiyle mükemmel uyum sağlar odada.

Arkadaşlar merhabalar fikirlerinize ihtiyacım var 14 haftalik hamileyim ve henüz cinsiyetimiz belli değil resimdeki odayı eşimle çok beğendik sizce erkek bebek odası olarak kullanılabilir mi? erkek hem ķız odası olarak kullanılabilirmiş
merhaba. çok geç yazdığımın farkındayım lakin şimdi gördüm. nasıl bir oda yaptınız acaba ? resim eklemeniz mümkün mü? benim ikinci bebeğim geliyor yatağımız hemen hemen aynı renk ve modelde. fakat dekorasyonda bi takım farklı fikirlere ihtiyacımız var. fikir edinmek isterim. kullanışlı yada kullanışsız dediğiniz şeyler neler ? mutlaka şu da olmalı yada şu tamamen para tuzağı dediğiniz şeyler var mı?
şimdi 2.bebekse sen bunları neden bana soruyosun kardeşim diyebilirsiniz. biz bi takım talihsizlikler yaşadık maalesef bunları tecrübe edemedik. siz tecrübeli annelerden faydalanmak isterim. bu arada tahminimce bebeğiniz bi kaç aylık. koklaya koklaya öerim ufaklığı =) izmirden sevgiler

Melihemrenin annesi merhaba
Şöyle anlatıyım sana bebek odası takımını sipariş verdiğim halde iptal etmek durumunda kaldık oturduğumuz site kentsel dönüşüme girdiginizden dolayı ev değişkliği yapmak zorunda kaldım tekrar kiraya çıkmak istemediğim için ev aldık bu zorunlu taşınma benim için 6 7 aylık hamileyken çok sıkıntı oldu ağır bir hamilelik geçiriyordum. Bu süreçte tekrar bir bebek odası almaktan vazgeçtim çünkü çok araştırdım çok kişinin fikrini aldım gereksiz fikrine karar verdim

bebek odası takımı yerine bebek odasına bir baza yada 2. bebeğim olduğun olduğu icin çift katlı yandan merdivenli istenilen ölcülerde bulabileceğim bir ranza ve beşik almaya karar verdim odamıza uygun bir dolap yada çok katlı bir çekmece ve bir sallanan sandalye almaya ve ilerleyen aylarda bebeğimin ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmeye karar verdim.Hamileliğimin son ayında kayınvalidemle beşik almak için dışarı çıktık ve ilk girdiğimiz mağazadan bebek odası alıp çıktık kesinlikle bebek odası almayı düşünmekten gereksiz olduğunu karar verip ona göre hareket ederken nasıl gidip ben bu odayı aldım diye inan ki aylarca kendime kızdım eğer eşim yada kendi annemle gitseydim sadece bir beşik alıcak ve diğer istediklerimi yapıp daha eğlenceli bir bebek odası düzenliycektim ama şimdi koca bir karyola gereksiz bir dolap ve şifonyer var odada ve kullanmıyoruz. Şimdi karar senin canım sormak istediğin farklı şeyler olursa yazarsın. Ama dediğim gibi bebeklerin ihtiyaçları doğrultusunda alış veriş yapmak en doğrusu bence bu arada bebeğim 4 ayını bitirmek üzere

Melihemrenin annesi merhaba
Şöyle anlatıyım sana bebek odası takımını sipariş verdiğim halde iptal etmek durumunda kaldık oturduğumuz site kentsel dönüşüme girdiginizden dolayı ev değişkliği yapmak zorunda kaldım tekrar kiraya çıkmak istemediğim için ev aldık bu zorunlu taşınma benim için 6 7 aylık hamileyken çok sıkıntı oldu ağır bir hamilelik geçiriyordum. Bu süreçte tekrar bir bebek odası almaktan vazgeçtim çünkü çok araştırdım çok kişinin fikrini aldım gereksiz fikrine karar verdim

bebek odası takımı yerine bebek odasına bir baza yada 2. bebeğim olduğun olduğu icin çift katlı yandan merdivenli istenilen ölcülerde bulabileceğim bir ranza ve beşik almaya karar verdim odamıza uygun bir dolap yada çok katlı bir çekmece ve bir sallanan sandalye almaya ve ilerleyen aylarda bebeğimin ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmeye karar verdim.Hamileliğimin son ayında kayınvalidemle beşik almak için dışarı çıktık ve ilk girdiğimiz mağazadan bebek odası alıp çıktık kesinlikle bebek odası almayı düşünmekten gereksiz olduğunu karar verip ona göre hareket ederken nasıl gidip ben bu odayı aldım diye inan ki aylarca kendime kızdım eğer eşim yada kendi annemle gitseydim sadece bir beşik alıcak ve diğer istediklerimi yapıp daha eğlenceli bir bebek odası düzenliycektim ama şimdi koca bir karyola gereksiz bir dolap ve şifonyer var odada ve kullanmıyoruz. Şimdi karar senin canım sormak istediğin farklı şeyler olursa yazarsın. Ama dediğim gibi bebeklerin ihtiyaçları doğrultusunda alış veriş yapmak en doğrusu bence bu arada bebeğim 4 ayını bitirmek üzere

öncelikle eviniz hayırlı olsun kazasız belasız ağız tatlılığıyla oturun inşallah. bizim yatağımız ve gardırobumuz var. birbiriyle de uyumlu. halı perde avize zaten alınacak mecbur. kafama takılanlar şifonyer gereksiz mi? (gardırop oldukça büyük ama kremidir ıvırı zıvırıdır koyarım diye istiyordum (ama odamız çok da geniş değil aslında) sallanan koltuk (ilerde onu da okuma koltuğu yaparım diye düşünüyordum) bir de lambader tarzında ayrıca bi ışıklandırma gereksiz mi sizce ?
sizde bebek odası gereksiz diye düşünmeyin sonuçta artık almışsınız. ilerde belki sadece yatağını değiştirip çocuk odasına çevirir, o zaman gardırop şifonyer masrafına girmezsiniz.
cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim =)

Bak böyle bir ranza düşünüyordum alt tarafını çok amaçlı kullanılabilir olması çok güzel ister oyun için ister yatak için böyle bir şey dusunebilirsin

Eklentiler

• Screenshot_2017-11-28-15-16-07.png
    Screenshot_2017-11-28-15-16-07.png
    168,9 KB · Görüntüleme: 136
Bak böyle bir ranza düşünüyordum alt tarafını çok amaçlı kullanılabilir olması çok güzel ister oyun için ister yatak için böyle bir şey dusunebilirsin
hiç yatak olmasa dediğiniz çok mantıklı aslında... ben eşyaları da yeni mi alsak yoksa oğlumdan kalanları mı kullansak diye çok düşündüm. (kalan bile demek doğru değil neredeyse hiç bir şeyini kullanmadı desem yeridir) aslında gönül yeni almak ister ama maddi olarak yük olsun istemedim. bizim de ev borcumuz falan var. dedim abisinin yatağını arabasın ve salıncağını kullansın.
buraya resim atmayı becerebilirsem resim atarım =)

Bencede kurulu bir oda varsa sadece oğlunuzun yada bebeğinizin ihtiyaçları doğrultusunda alış veriş yapın açıkçası benim için böyle bir bebek odası huzuli yer alınmış gibi düşünüyorum ilerleyen zamanlarda daha hoş kullanışlı bir oda yapmak isterdim ama dediğin gibi alındı bir kere ama yinede aklımda ilerleyen zamanlarda inş yapabilirim. Bu arada allah sizede ödeme kolaylığı versin.

X