Bebek İkinci El Bebek bezi çöp kovası, Loobex Bebek Telsizi ikinci el satılıktır.

_Selin_

İkiz bebis annesi
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2011
106
80
Merhaba,
Temiz ve kusursuz Korbell Bebek bezi çöp kovası (küçük boy): 40 TL
Loobex bebek telsizi (mavi): 100 TL

Bebek bezi çöp kovası özellikle ikiz bebekleri olanlar için çok tavsiye ederim. ilk aylarda sık bez çıkarırken yatak odasının içinde tutmuştum. Dışarı koku vermiyor. Bir süre banyoda durdu. Çocuklar büyüyünce artık balkonda kullandım. Hemen dolmaması uzun süre idare etmesi ve derli toplu durması çok avantaj. Diğer türlü sağda solda çöp poşeti oluyor ve normal poşetlerde kokuyor.

Bebek telsizi de kutusu ve kitapçığı her şeyi ile sorunsuz birlikte verilecektir.
İstanbul içi elden teslim edebilirim. Yer olarak Avrupa yakasında yaşıyorum.

Cop kovasinin poseti varmi? Cunku pahali oluyor onun poseti

Bi parça var onu da hediye edeceğim alana. Ama almanız gerekecek tabi bittikçe. bazı dönemler indirime giriyor.

Merhaba,
Temiz ve kusursuz Korbell Bebek bezi çöp kovası (küçük boy): 40 TL
Loobex bebek telsizi (mavi): 100 TL

Bebek bezi çöp kovası
özellikle ikiz bebekleri olanlar için çok tavsiye ederim. ilk aylarda sık bez çıkarırken yatak odasının içinde tutmuştum. Dışarı koku vermiyor. Bir süre banyoda durdu. Çocuklar büyüyünce artık balkonda kullandım. Hemen dolmaması uzun süre idare etmesi ve derli toplu durması çok avantaj. Diğer türlü sağda solda çöp poşeti oluyor ve normal poşetlerde kokuyor.

Bebek telsizi de kutusu ve kitapçığı her şeyi ile sorunsuz birlikte verilecektir.
İstanbul içi elden teslim edebilirim. Yer olarak Avrupa yakasında yaşıyorum.

Ürünler satılmıştır.

X