Örgü Bebek battaniyesi pamuk ip yardım

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

S_A

E.Z
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2010
3.240
273
32
Merhabalar

bir süredir bir bebek battaniyesi örüyorum. İpim kartopu baby natural. Yarı akrilik yarı pamuklu bir ip.
Model çok güzel, fakat biraz ağır oluyor. Kullanışsız mı olur? Büyük bir tereddüt ile örüyorum. Bide ipin özellikleri nedeniyle yumuş yumuş bir battaniye olmuyor.
Siz ne dersiniz?

cevaplarsanız çok sevinirim 😊 fotoğraf ekledim

Eklentiler

• 22F4B482-A40B-44DE-BB66-D240664AB82D.jpeg
    22F4B482-A40B-44DE-BB66-D240664AB82D.jpeg
    108,2 KB · Görüntüleme: 164
Sorunuzun cevabi degil tam olarak ama alize puffden yapilan battaniyeden cok memnunum. Hem yumusacik, hem de sicak tutuyor dusunurseniz. Bi suru videosu var ve renkleri cok sirin. Kolay gelsin.

• Beğen
Reactions: S_A
Sorunuzun cevabi degil tam olarak ama alize puffden yapilan battaniyeden cok memnunum. Hem yumusacik, hem de sicak tutuyor dusunurseniz. Bi suru videosu var ve renkleri cok sirin. Kolay gelsin.

Çok teşekkür ederim. Yurt dışındayım burda alize bulmak zor ama bakayım benzerine. Bendeki kartopu yünleride türkiye den almıştım.

Merhabalar

bir süredir bir bebek battaniyesi örüyorum. İpim kartopu baby natural. Yarı akrilik yarı pamuklu bir ip.
Model çok güzel, fakat biraz ağır oluyor. Kullanışsız mı olur? Büyük bir tereddüt ile örüyorum. Bide ipin özellikleri nedeniyle yumuş yumuş bir battaniye olmuyor.
Siz ne dersiniz?

cevaplarsanız çok sevinirim 😊 fotoğraf ekledim
altına astar yaptirirsaniz şık ve kullanışlı olur 😊

X