Bebeğimle Işe Geliyorum Artik

cemrenaz06

fıstık gibiyim
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
323
2
alışmak zor olacak galiba hala alışamadım biliyomusunuz içimde bana ait bir canlının daha yaşadığına hiç aklımdan çıkmıyor ama artık herşeyi beraber yapıyoruz onla yatıyorum onunla yiyorum onunla içiyorum onunla uyanıyorum ve artık işe gelirken bile geliyo benimle diyorum ki sabah kalk bebişim uyan hadi işe gitmemiz lasım diyorum çok yorgunum anne uyuyalım dediğini duyuyorum yada bana sen git anne beni bırak dediğini hissediyorum olmaz kuzum diyorum şuan bırakamam onun için büyümesi gerektiğini anlatıyorum ama söz verdim ona 8 ay sonra yani doğunca getirmiycem onu evde kalcak babaannesiyle onu hiç üzmeden bekliycek benim işden gelişimi mama konusundada anlaştık mama yok anne sütü içirecem ilk altı ay özellikle bebişime ben yokken sağar bırakırım ben gelincede kucağıma alır emziririm konuştuk herşeyi benim çalışmam gerektiğini çalışmazsam ona ii bir gelecek veremeyeceğimizi ve istediği şeyleri alamayabileceğimizi söyledim anladı beni miniğim... :nazar:

hamile ve çalışan bayanların durumu hep böyle..
ben de çok yorgun oluyorum,bir uyku bastırıyorki bana ancak uyuyorsun diye eşimde..
ama çok güzel bir duygu dediğin gibi.ben de tek olmadığımı biliyorum artık onu düşünürek her hareketimi yapıyor,herşeyi ona göre yiyorum..
Allahım inşallah darısı isteyenlerin kucağına.
:enbuyukkk:

ben şimdi dogum iznindeyim ama benim bebişim canım benimle 32.haftadan 37 ye kadar dayandı ve okula gittik birlikte ona süreli bu haftaları son raya aktarıp onunla daha cok zaman gecirmek icin işe gittiğimi söyledim ve beni anladı benimle dayandı minik kızım
şimdi bekliyoruz gelecegi günü anne onunla fazladan 5 hafta gecirecek yaşasın

afferim sana cnm
sıkıntıların 3 ay olunca geçicek ve hamileliğin en güzel anları gelicek
sabret:)

haklısın cemrenaz,anne olmak vedakarlık istediği için,kendimizden çok karnımızdaki o minik kalbi düşünüyor insan.Yemesi-içmesi-uykusu hep ona göre oluyor artık.Minik kuşlarımıza kavuşmak istiyorsak derviş misali sabredicez,herşeyin iyisini onlara layık görüyoruz,onlar bunun farkındadır,biz tasa etmeyelim canım.

alışmak zor olacak galiba hala alışamadım biliyomusunuz içimde bana ait bir canlının daha yaşadığına hiç aklımdan çıkmıyor ama artık herşeyi beraber yapıyoruz onla yatıyorum onunla yiyorum onunla içiyorum onunla uyanıyorum ve artık işe gelirken bile geliyo benimle diyorum ki sabah kalk bebişim uyan hadi işe gitmemiz lasım diyorum çok yorgunum anne uyuyalım dediğini duyuyorum yada bana sen git anne beni bırak dediğini hissediyorum olmaz kuzum diyorum şuan bırakamam onun için büyümesi gerektiğini anlatıyorum ama söz verdim ona 8 ay sonra yani doğunca getirmiycem onu evde kalcak babaannesiyle onu hiç üzmeden bekliycek benim işden gelişimi mama konusundada anlaştık mama yok anne sütü içirecem ilk altı ay özellikle bebişime ben yokken sağar bırakırım ben gelincede kucağıma alır emziririm konuştuk herşeyi benim çalışmam gerektiğini çalışmazsam ona ii bir gelecek veremeyeceğimizi ve istediği şeyleri alamayabileceğimizi söyledim anladı beni miniğim... :nazar:

canım ne kadar güzel anlatmışın allah ım sana eşine bebeğine sağlık saat ve uzun ömür versin ,sağlıcakla büyüt yavrunu inşallah güzel yarabbim bizede nasip eder inşallahhhhhhhhhhhh:nazar::emir_bebek::nazar:

allah hayırlı doğumlar nasip etsin canım allah tek nefeste kurtarsın inşallah hayırlı bi evlat olur canım:emir_bebek:

X