Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu baza mi almali ranza mi yardim

zeynebim111

Mis kokulum abla oluyor...oglum geliyorrr
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2016
1.473
2.231
34
Slm kızlar. 20 aylık kizim var ve ben yeniden anne olacağımı öğrendim.kafamda bin çeşit soruyla başbaşa kaldım. Yatak konusunda fikirlere ihtiyacım var tecrubeli annelerden. Ben kızıma park yatak almıştım. Portatif oluşu tatillerde yanımıza almamız açısından çok iyi olmuştu çok memnunum hala öyle. Ama sorun su ki bebeğim yazin doğacak . Kizim yaklaşık 28 aylık olacak. Küçük yatak almak yerine baza yada ranza almak istiyorum. Ama kizim düşer mi gece kalkar gelir mi dolaşır mi diye çok endişeye kapılıyorum. Korkuluk alsam da atlarsa diye korkum var. Ne yapmalıyım. Ranza almak mi mantıklı baza almak mi.
Benzer durumda olan arkadaslarim neler yaşadınız. Nasıl atlatiriz bu dönemi. Kizim hala kesik uyuyan bir bebek . Sütten kesince düzelir mi. Kesintisiz 8-9 saat uyuduğu var arada sırada. Merakla bekliyorum

Küçük çocuğun ranzada ne işi var. Küçüğü koyun park yatağa. Kızınız için de minim yataklardan alın.

Ranza tavsiye etmem kızınız daha küçük, ranzanın altında yatsa bile merak edip üste çıksa düşer Allah korusun. Bazalarda üstüne yatak konunca yüksek oluyor, evladiyelik düşünmeyin, 3-5 sonra sene sonra mecburen 2 çocuğa oda yapacak ve eşyalarını yenilemek durumunda kalacaksınız.

Rahatça inip çıkabileceği kısa bacaklı karyolalardan alın bence.
IMG_0173.JPG

X