bayramda ne giymeyi düşünüyosunuz?

deliye hergün bayram yani bana özel bişi almadım ne varsa giyerim

zaten herşeye para bide bayram diye açılamam

bende v yaka kazak aldım içinede gömlek çok hoş oldu ama fiyatlar gerçekten uçuyo altımada evden bi kot ayarlıyıp giyicem artk napalım :kahve:

walla bizim icin siradan bir gün olcak
esim calisiyor ailemiz kimsemiz yok burda sadece k.pederim aksam yemege gelirler .......
normal kiyafetlerimi giyerim hic bayramlik almadik alsakta evde kendi basimiza mi giyecegiz ??
türkiyede olsa aksamdan kiyafetlerimizi hazirlar büyüklerimize bayramlasmaya giderdik :)) bi baska olurdu ...... :KK43:((

hicbirsey giymeme gerek yok.esormanlada olsam önemi yok cünkü benim bayramda bayramlasak ne biri ne bayramda kapimi calacak bi insan bile yok malesef. :1no2: senağlama

selam canım bende almanya da yasıyorum ve yarın bayram benim içim acıyo. kimsem yok annem babam bacılarım türkiye de . komsularım var bikac . ama onlarda ilk gün aileleriyle. yalnızım yarın, bayramlık benim neyime. eskiden bayram gelirdi ama bayramlıga heves ederdım ayakkabı alırsak altına bişey alamazdık. şimdi ne istesem alabilirim ama o istek olmayınca olmuyo. insan yalnız olunca ne giyesi ne alası geliyo. hersey ailen olunca güzel. keşkem ailem yanımda olaydı da bayramlık giyemiyeydimm:KK43:eskiden bayramlıga heves edipte alınmayınca keşke param olsa herseyi alsam diye dua ederdım. cahillik şimdiki aklım olsaydı.................

ahhhhh ahhhhhhh nerede türkiyede gecirdigim bayramlarsenağlama
kiyafet aklima bile gelmemisti nereye gidecegizki
yarin esim calisiyor ancak aksama gelecek
artik aksama annemlere gideriz sonrada bayram bizim icin baslamadan bitersenağlama

kizim sen niye üzülüyon, en azindan yanina gidecegin bir ailen varsenağlama
yaben? Allahin bir kulu bile yok tek basimiza gecicek bayram,
yarin kizimi alicam patates sogan almaya giderekden kutlucam bayrami,
sogani soyar soyar aglarim artik tek basima:roflol:senağlama
ahh ahhhhh

selam canım bende almanya da yasıyorum ve yarın bayram benim içim acıyo. kimsem yok annem babam bacılarım türkiye de . komsularım var bikac . ama onlarda ilk gün aileleriyle. yalnızım yarın, bayramlık benim neyime. eskiden bayram gelirdi ama bayramlıga heves ederdım ayakkabı alırsak altına bişey alamazdık. şimdi ne istesem alabilirim ama o istek olmayınca olmuyo. insan yalnız olunca ne giyesi ne alası geliyo. hersey ailen olunca güzel. keşkem ailem yanımda olaydı da bayramlık giyemiyeydimm:KK43:eskiden bayramlıga heves edipte alınmayınca keşke param olsa herseyi alsam diye dua ederdım. cahillik şimdiki aklım olsaydı.................

slm canim senin adina üzüldüm.benim komsum bilem yok.
ya bende aynen türkiyedeyken pek bi özenirdim merakliydim bayramlik elbiseyye aksamdan hazirardim ahh ahh simdi nirdee bayram nirde bayramlik

slm canim senin adina üzüldüm.benim komsum bilem yok.
ya bende aynen türkiyedeyken pek bi özenirdim merakliydim bayramlik elbiseyye aksamdan hazirardim ahh ahh simdi nirdee bayram nirde bayramlik

canım ben 11 yıl oldu evlenip geleli derlerya insan zamanla herseye alışır. yok anam yok buna alısılmıyor. anasızlıga babasızlıga insan alısırmıu. ALLAH ım esirgesın ölüm olsa mecbur kalır alısırsın ama hayattayken yokluklarını yasamak cok kötü. bu gurbet işi cok zor kimse özenip gelmesin kızlar. genc kızlar bu yazdıklarımızı iyi okuyunn biz cahildik yol gösterenimiz yoktu geldik .ama size söyluyorum gurbet çekilebilecek dert degil haaaa çekersende dert buluyor insanıı. ahhh işte bayram öncesi sendromu böyle böyle kemiriyor insanın içini işte derine inincede dert oluyorrr.. konu neydi ne oldu .konuyu acan arkadasım güzel eglenceli bi konu acmışın ama işte biz içimizi döktük kusura bakma artık canım. ayrıca tşk içimi döktüm eccik deşarj oldumm:)))

takım elbise :) mini etek ceket içi siyah badi siyah küpür eşarp sivri burun 5cm topuklu ve bol boncuklu bot kızlar 200 ytl verdm ama değdi :) ha bide siyah penty çorap karelisinden :) hayırı bayramlarrr

Elbise almadım :nazar:
annemlerle gezmeye çıkmadım :nazar:
evdeyim ve tek başıma öylee oturuyorum
ben büyüdükçe yalnız kaldım senağlama

canım ben 11 yıl oldu evlenip geleli derlerya insan zamanla herseye alışır. yok anam yok buna alısılmıyor. anasızlıga babasızlıga insan alısırmıu. ALLAH ım esirgesın ölüm olsa mecbur kalır alısırsın ama hayattayken yokluklarını yasamak cok kötü. bu gurbet işi cok zor kimse özenip gelmesin kızlar. genc kızlar bu yazdıklarımızı iyi okuyunn biz cahildik yol gösterenimiz yoktu geldik .ama size söyluyorum gurbet çekilebilecek dert degil haaaa çekersende dert buluyor insanıı. ahhh işte bayram öncesi sendromu böyle böyle kemiriyor insanın içini işte derine inincede dert oluyorrr.. konu neydi ne oldu .konuyu acan arkadasım güzel eglenceli bi konu acmışın ama işte biz içimizi döktük kusura bakma artık canım. ayrıca tşk içimi döktüm eccik deşarj oldumm:)))

olsun önemli değil ama bende üzüldüm sizin adınıza.hiç aklıma gelmemişti valla konunun bu yerlere gelceği.olsun dediğiniz gibi sizde içinizi döktünüz.Allah sevdiklerinize kavuştursun.iyi bayramlar.....

qec kaldım ama yazıyım =) mıni sort tayt taytın altına fileli corap siyah yarım converse sıyah emobluz sıyah hırka jack kupe acık qüsel saclar tmmdr :KK70::KK70:

qec kaldım ama yazıyım =) mıni sort tayt taytın altına fileli corap siyah yarım converse sıyah emobluz sıyah hırka jack kupe acık qüsel saclar tmmdr :KK70::KK70:

emomusun kız prensesim sen:)))sac şekilleri cok hosuma gidiyo evdeki nerdeyse genç olacak kızımdan çekinmesem yapacam:))anne sana ne oluyo ben dururken derrr:1hug:

emomusun kız prensesim sen:)))sac şekilleri cok hosuma gidiyo evdeki nerdeyse genç olacak kızımdan çekinmesem yapacam:))anne sana ne oluyo ben dururken derrr:1hug:

evet biraz oyleyım =) olsun sen yap ya ona da ornek olursun hiçbişey için qec deqıl yanı :roflol:

yeşil yün kısakollu örme elbise
altına siyah tayt
uzun örme siyah hırka
converseee =)

X