Bayram tatili sorunsalı

Mavinin her tonunaa

Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2023
819
-42
26
Merhaba kızlar. Eşim verdiği sözleri asla tutmayan birisi. Bayram tatilinde şehir dışına çıkacağız demişti, işleri yoğun olduğu gerekçesiyle vazgeçti. Ama bana önceden hep söz veriyor. Bende hayaller kuruyorum doğal olarak.

O gün geldiğinde ise yapmıyor. Bahane uyduruyor falan. Çok mutsuzum. Boşanmak istiyorum ama cesaretim yok. Bir sürü sorunlarımız var.

fazla bencil birisi. İşinden başka bir şey düşündüğü yok. Zaten borçlar da bitmek bilmiyor. Ben ne severim ne sevmem gezmek ister miyim istemez miyim umrunda değil.. Ben zaten kendi çevremle gezip tozuyorum. Ama eşimle de anılar biriktirmek istiyorum. Bizim tek ortak anılarımız dükkanımız. Birlikte çalışıyoruz hep beraberiz bedava elemanıyım işte onun.. offf kızlar of.

Yaptığım işi de hiç sevmiyorum. Kendi dükkanımız da olsa, çok bunaldım artık. Her sabah küfür ede ede gidiyorum..

Son düzenleme:
Bakmamıştım konularınıza , tam da tahmini ettiğim üyeymişsiniz.
İsminizi değiştirseniz bile kim olduğunuz konularınızdan görünüyor :)

Ne desek boş , günlük gibi dökün içinizdekileri yarın kaldığınız yerden devam edersiniz nasılsa :)

Merhaba kızlar. Eşim verdiği sözleri asla tutmayan birisi. Bayram tatilinde şehir dışına çıkacağız demişti, işleri yoğun olduğu gerekçesiyle vazgeçti. Ama bana önceden hep söz veriyor. Bende hayaller kuruyorum doğal olarak.

O gün geldiğinde ise yapmıyor. Bahane uyduruyor falan. Çok mutsuzum. Boşanmak istiyorum ama cesaretim yok. Bir sürü sorunlarımız var. Kullanıcı adımı değiştirdim ben çok yakinen bildiğiniz biriyim.

fazla bencil birisi. İşinden başka bir şey düşündüğü yok. Zaten borçlar da bitmek bilmiyor. Ben ne severim ne sevmem gezmek ister miyim istemez miyim umrunda değil.. Ben zaten kendi çevremle gezip tozuyorum. Ama eşimle de anılar biriktirmek istiyorum. Bizim tek ortak anılarımız dükkanımız. Birlikte çalışıyoruz hep beraberiz bedava elemanıyım işte onun.. offf kızlar of.

Yaptığım işi de hiç sevmiyorum. Kendi dükkanımız da olsa, çok bunaldım artık. Her sabah küfür ede ede gidiyorum..

Boşanmayacak mısın kiraz?

Ya bir sabah esyalarini topla cik su evden artik, kocan olacak adamin yaninda sigortasiz isci olarak calisacagina elin ayagin tutuyor, gir normal bir iste calis, don aile evine, hem ailene de katkin olur.

Niye çekiyorsun buldugu her firsatta gozu başkasına kayan, sana eşi gibi davranmayan su adami? Yapma yani, babam uzulecek diyorsun, su halini bilse daha cok kahrolur adamcagiz.

Ee boşanın o zaman.
Hayalinizdeki iş neyse onu bulup çalışın ve kendi yolunuza bakın.

Hatırladığım kadarıyla çocuk da yok sizi tutan neyi bekliyorsunuz?
Gerçekten anlayamıyorum neyi bekliyorsunuz
Böyle devam ederse yakında hamile kalır. Bu sefer çocuğu bahane edip boşanmaz. Olur da bosanirsa adamla ömür boyu iletişim halinde kalır. Hazır çocuk yokken adama posta koymalı.

Böyle devam ederse yakında hamile kalır. Bu sefer çocuğu bahane edip boşanmaz. Olur da bosanirsa adamla ömür boyu iletişim halinde kalır. Hazır çocuk yokken adama posta koymalı.
O adam 40 kat korunur bu kadın hamile kalmasın diye. Nereden bulacak bedava ameleyi? Hem borçları bitince adam boşayacak zaten bunu.

O gün geldiğinde ise yapmıyor. Bahane uyduruyor falan. Çok mutsuzum. Boşanmak istiyorum ama cesaretim yok. Bir sürü sorunlarımız var.

Ne dükkanı isletiyorsunuz

X