bayanların ortak dertleri olan cilt botoks epilasyon sorunları ve deneyimler

ketem

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2013
11
0
ÖNCELİKLE HERKESE MERHABA.
benim genelde bayanların ortak dertleri olan cilt botoks epilasyon sorunlarım vardı
ilk önce botokstan bahsetmek istiyorum.botoksu yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum.
ortalama 7 ay tam etkisi oluyor daha sonra zamanla azalıyor.yer tavsiye etmem gerekirse ben bahçelievler estaworlde gidiyorum.
ama özellikle dikkat edilmesi gereken konu MUTLAKA UZMAN DR tarafından yaptırın SAKIN SAKIN GÜZELLİK MERKEZLERİNE GİTMEYİN!

2. olarak epilasyonda alexandrita lazer kullanın derim. toplamda 8 senasa genital bölgem bebek teni ile birebir oldu.şimdi hiçbir tüğlenme sözkonusu dgl.
ama dip not: makinede seviyeler var.ben en üst seviyede kullandırdım,toplam seans süresi 5 dk bile değil...
sonucunda 100de 100 memnuniyet garantisini ben verebilirim.

3. olaral CİLT konusu.sivilve ve akne sorunum vardı.drlar ilaçlar denedim ve sonucu la roche posay akne kurutucu ile buldum.KIŞIN haftanın 2 günü limon suyu ve sirkeyle sildim beklettim.
akneleri kuruttuktan sonra güneş ve akne lekerimide
yatmadan 2 saat önce expigment4 kullanarak(sadece leke üstlerine) yatarkende bildiğimiz pişik kremi sudocrem kullarak nereyese yok denecek kadar azalttım.

kış yada yaz mutlaka güneş koruyucu kullanmanızı tavsiye ederim.

(BU YAZMIŞ OLDUĞUM TECRÜBELERİM KISA SÜREDE SONUÇ VEREN SEYLER OLMAKLA BİRLİKTE UĞRAŞMASINDA KOLAY ŞEYLERDİR)
umarım aynı güzel sonuçları sizlerde alırsınız :KK66:

X